Bydlení

3 internetové obchody + 3 tipy na to, jak hravě zařídit ložnici

Chystáte se zařizovat, či rekonstruovat ložnici a nevíte na který internetový obchod se zaměřit dříve? Přinášíme vám vybrané prodejny a konkrétní tipy, co v nich můžete najít, abychom vám ušetřili nejen čas, ale také peníze. Při zařizování ložnice hraje roli několik důležitých bodů.

Například velikost prostoru, umístění oken, orientace na světovou stranu a také vaše priority pro úložné prostory a umístění postele. V našem článku si uvedeme základní body, těšit se můžete na výběr kolekce ložnice, podlahy do ložnice i úložné prostory, které jsou vhodné do ložnice.

Nábytek do ložnice

Základem každé ložnice je postel, noční stolky a skříň.

Pokud si přejete mít více kousků nábytku a nejste si jistí, jak správně takovou ložnici sestavit a poskládat, aby vypadala vkusně, můžete se inspirovat na Baumax sleva. Zde naleznete přímo celé kolekce ložnic. Pokud se prokliknete přímo do stejnojmenné sekce, otevře se vám velká škála již vybavených ložnic.

Od jednoduchých kousků, po designové a perfektně vybavené ložnice do posledního detailu. Pokud máte raději minimalismus i tak nezapomínejte na dekorace, které celý prostor zútulní. Stačí malá květina, svíčka anebo obraz na stěně. Jestli si přejete mít doladěnou ložnici do detailu, myslete na plédy a povlečení ve stejné barvě, lampičky na noční stolek, které se stylově hodí ke zvolenému nábytku.

Jakou podlahu do ložnice vybrat?

Pro tento článek jsme si vybrali systém podlahy Click. Jedná se o vinylovou podlahu, která se skládá z více vrstev. Jak samotný název napovídá, podlaha je na pokládku extrémně jednoduchá a rychlá.

Díky integrované podložce disponuje vysokou zvukovou izolací. Je 100% voděodolná a odolná všem vlivům. Vyberte si barevnou variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat na Siko sleva. Asi největší výhodou je možnost pokládky na stávající podlahovou krytinu jako je dlažba, PVC, korek a další.

Úložné prostory do ložnice

Jak jsme zmínili v úvodu našeho článku, jedním ze základních pilířů ložnice jsou úložné prostory.

Vyberte si do ložnice skříně, skříňky, komody na Daka slevové kódy. Pěkně vypadají také vestavěné skříně, ty jsou vhodné do místností s velkým prostorem pro její instalaci. Zvolit můžete také policovou skříň, velmi hezky vypadá také šatní skříň se zrcadlem.

Ta je vhodná především do ložnic, které jsou méně prostorné. Zrcadlo opticky zvětší pocitově celou místnost a navíc je prakticky umístěné již přímo na skříni a vy na něj nemusíte hledat extra místo na zdi.

Ložnice je oázou klidu pro většinu z nás. Proto si pečlivě vyberte tu svou a to pěkně od podlahy. Není nic příjemnějšího, než po celém pracovním dni vědět, že vás čeká příjemná matrace a ložní prádlo načechrané jako obláček. Nejdůležitější je, abyste se cítili odpočatě a spokojeně.

Related posts

Máte problém s tvrdou vodou? Známe řešení

no-media.cz

Fotovoltaické systémy zdrojem obnovitelné energie

no-media.cz

Moderní stoly: Od stolování po pracovní plochy

no-media.cz