Zprávy

5 nejlepších aplikací pro cestování, které musíte mít v telefonu!

Při cestování jsou některé věci velmi důležité. Pro pohodlí potřebujete mít ve svém smartphonu pár aplikací, které vám hodně pomohou. Soustředit byste se měli na překladač, mapy, parkování, kurzy měn nebo vyhledávání nejbližších toalet. Může to znít směšně, ale vaše cestování díky tomu bude mnohem jednodušší a pohodlnější. Jaké aplikace jsou zdarma a budou se vám vždy hodit?

WiFi Map

V první řadě potřebujete aplikaci, která vám najde nejbližší wifi připojení. V aplikaci najdete přes 100 milionů hotspotů, na kterých se můžete zdarma připojit na internet. Stačí zadat svou polohu a uvidíte, kde se můžete připojit. Nejlepší bude, když si předem stáhnete mapu pro danou zemi.

Windy

Aplikace na počasí se vám bude hodit nejen v zahraničí, ale také v Čechách. Hodit se vám bude hlavně na horách nebo na jiných místech, kde je počasí nevyzpytatelné. Stáhnout si můžete Windy, The Weather Channel nebo jinou aplikaci na počasí. Uvidíte, že se vám to před výletem nebo dovolenou vyplatí. Znát počasí musíte na každé cestě.

Flush

Tato aplikace je trochu legrační, ale velmi potřebná v neznámém městě. Flush nebo WC kompas je skvělým pomocníkem, když potřebujete v cizí zemi nebo městě na záchod. Databáze vám najde nejbližší veřejnou toaletu, která vás zachrání na celodenním výletě.

Parkopedia

Jakmile cestujete autem, musíte vědět, kde zaparkovat. To v některých městech můžete být velkým oříškem. Stáhněte si Parkopedia nebo SpotAngels a najdete spolehlivě nejlevnější místo na parkování v okolí. Uvidíte, že se vám tato aplikace bude hodit v zahraničí, ale také u nás.

XE Currency Converter

Tuto aplikaci rozhodně potřebujete. Při cestování do zahraničísi musíte zajistit místní měnu. XE Currency Converter vám najde nejlepší kurz v určité měně. Můžete si nastavit i upozornění a sledovat změny v kurzech. Když plánujete dovolenou mimo ČR, bude se vám to hodit.

Related posts

Elektronická docházka – pro snadnější správu mateřské školy

no-media.cz

Historie tabákových produktů

no-media.cz

Rozvádí se každý druhý manželský pár, ukazují statistiky

no-media.cz