Reklamní články

5 prvků, které si obyvatelé vaší obce zamilují

Mít na starosti obec je velká zodpovědnost. Máte dostatek času na to, abyste svým občanům občas vyšli vstříc a pořídili něco, z čeho budou mít užitek všichni? Podívejte se na top tipy.

Lákavé posezení sbližuje generace

Asi se shodneme na tom, že parkové lavičky by neměly chybět ani v té nejmenší obci. Během svých procházek nebo pochůzkách si zde lidé mohou odpočinout a nalézt zde příjemné místo k pozorování okolního dění i změn přírody. Zahradní lavice nebo parkové lavičky jsou základem soužití v obci. Jejich pomocí se mohou seznámit lidé, nebo prohodit pár slov s naprosto jinou generací. Umístění laviček okolo parku nebo dětského hřiště je tou nejlepší cestou ke spokojeným obyvatelům obce.

Informace na dosah ruky

Instalace elektronické informační tabule ve vaší obci je přiblížením aktivit, historie i současnosti vašeho města nebo vesnice. Návštěvník i občan se tak snadno dostanou k potřebným informacím.

Dění v obci přímo doma

Spolu s informační tabulí umístěnou v katastru vaší obce se ale můžete přiblížit svým občanům i mnohem více. Vytvořte vlastní aplikaci vaší obce, kde budete přehledně informovat nejen o povinnostech, ale také o sportovním a kulturním dění. Notifikace vám pomohou nabídnout občanům informace o tom, co se zrovna děje, nebo jim předat krizová oznámení v případě smogové situace nebo povodňové vlny.

Kdy přijede další autobus?

Chytré zastávky jsou již součástí měst i venkova. Nabízejí nejen přímý pohled na aktuální čas, ale také přehledný jízdní řád. Lidé se tak snadno dozví, kdy jim pojede nejbližší dopravní prostředek.

Sbírejte podněty od mladé generace

Snažte se co možná nejvíce sbírat informace od mladé generace. Motivujte je, aby se sami zapojili do aktivit ve vaší obci. Snažte se, aby měli dostatek motivace pro pořádání vlastního kulturního nebo společenského eventu.

Už víte, který z těchto prvků ve vaší obci chybí?

Related posts

Proč používat pro firmu virtuální sídlo?

no-media.cz

Podnikatelská půjčka má jasně stanovené parametry

no-media.cz

Kompletní recenze HONOR FlyPods Lite

no-media.cz