Finance

Akcie Deutsche Bank, odepisují hluboké ztráty

Deutsche Bank AG odhaduje, že její obchodní jednotka v loňském roce ztratila zhruba 750 milionů dolarů, podle toho, jak lidé vědí.

Jednotka amerických akcií nezměnila mnoho let, říká lidé. Banka v jednom bodě zvažovala uzavření celé své akciové operace, říkali lidé a požádali, aby nebyla identifikována diskuse o této záležitosti.

Deutsche Bank AG

Výkonný ředitel společnosti Deutsche Bank Christian Sewing v loňském roce rozhodl, že snižuje podíl na akcii, zejména část, která zajišťuje hedgeové fondy. Rozhodnutí bylo přijato po rozsáhlém přezkumu divize investičního bankovnictví, který zahrnoval tvrdý pohled na akcie, uvedla agentura Bloomberg News před rokem. Banka v určitém bodě uvažovala o tom, že odmítá přibližně 20 procent amerických zaměstnanců.

Několik velkých investorů Deutsche Bank v té době požádalo o tvrdší škrty v operacích v USA a od té doby požadovalo další, podle lidí, kteří byli informováni o diskusích. Šití soukromě říkalo, že možná bude muset přehodnotit svůj současný plán obrátky, pokud usoudil, že je nedostatečný.

Wall Street Journal

Wall Street Journal v úterý nejprve informoval o ztrátě jednotky v roce 2018 ao diskuzi o jeho uzavření.

Jednotka akcií společnosti Deutsche Bank, vedená Petrem Selmanem, nedávno zaznamenala další dva nadřízené odchody.

Investiční bankovnictví

Jednotka vytvořila v minulém čtvrtletí výnosy ve výši 379 milionů eur (428 milionů dolarů), nejméně čtvrtletní výsledek za nejméně pět let, uvedla banka počátkem února. Celkové divize investičního bankovnictví zaznamenalo v tomto období ztrátu ve výši 218 milionů eur. Banka nezveřejňuje zisk a ztrátu jednotlivých jednotek.

Related posts

Zajímá vás prodej kryptoměn? Nakupte ve spolehlivé směnárně

no-media.cz

Hypotéka nemusí být záhadou s odborníkem na naší straně

svet zeny

Hledáte úsporu pro každodenní využití? Nabídneme vám akce, které neodmítnete

no-media.cz