Pro ženy

Amulety pro ochranu a štěstí

Toužíte-li po ochraně a štěstí, lásce a radosti, pořiďte si amulet, který posílí vaše schopnosti a ochrání vás proti negativním vlivům. Abyste byli průbojnější, hodí se vám Thorovo kladivo. Je dobré pro vytrvalost a zdatnost a naučí vás spravedlnosti a moudrosti.

Vegvísir je islandský amulet pro navigaci, aby námořníci neztratili cestu ani v bouři. Můžete si jej brát na cesty, tak, abyste byli vždy chráněni před nebezpečím.

Potěší vás také čtyřlístek pro štěstí, který najít je opravdový zázrak. Budete mít u sebe amulet, spojující vás s přírodou. Čtyřlístek může být zelený nebo také stříbrný.

Strom života Ygdrassil symbolizuje rovněž sepětí s přírodou. Svými kořeny je spojen s půdou a větve znamenají rodinu a bohatý život. Dává životní sílu a energii a propojuje svého nositele s vesmírem.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, jak a co nám řekne horoskop  nebo  kdo to byl Erós a co vše se můžete dozvědět o mytologii.

Related posts

Klenoty v barvách krve. Proč jsou rubíny tak ohromující?

no-media.cz

Zimní večery v teplácích? Máme tipy na ty nejlepší kousky pro dámy

no-media.cz

Máte doma málo místa? Kupte si umělý vánoční stromeček v malém rozměru, který bude i tak kouzelný

no-media.cz