Zprávy

Andy Warhol a Edie Sedgwick

Andy Warhol a Edie Sedgwick. Ti dva byli pravým opakem. V tomto vztahu byla ona kráska a on zvíře, princezna a exhibicionistka pro jeho vnitřního voyeura. Byli také samozřejmě opačného pohlaví, což mělo jejich spojení učinit ještě nevyhnutelnějším.

Co se týče překážek heterosexuálních svazků, homosexuální pud je velká věc. Edie ale moc dobře věděla, že Andyho homosexualita je vedlejší. Zásadní byl Andyho narcismus.

Ediina metoda svádění spočívala v tom, že si vzala tmavé vlasy po ramena, ostříhala si je, odbarvila na metalický odstín blond, aby ladily s jeho vlasy a začala se objevovat v pruhovaných košilích s lodičkami. Outfitem, kterým byl Warhol posedlý.

Jeho sebeláska byla naplněna. Tento podivný vztah Andyho a Edie netrval ale ani jeden kalendářní rok. V roce 1965 hrála hlavní roli v deseti filmech. Poslední společný film této dvojce s názvem Lupe byl uveden před půlstoletím.

Chcete se dozvědět něco o hvězdách, osudech lidí a znameních? Jak o činských znameních, tak normálního klasického zvěrokruhu? Určitě navštivte náš blog o těchto věcech, kromě jiného. Máme pro Vás připraven například článek o znamení lva nebo znamení ryby.

Related posts

O zemní práce je největší zájem na jaře

no-media.cz

Bezpečnost a zvyky v Turecku

no-media.cz

Víte, proč udržovat výrobní prostory v čistotě?

svet zeny