Zprávy

Cenově dostupné dovolené, které stojí za zvážení příští rok

Přemýšlíte nad tím, kam se vydáte příští rok na dovolenou? I když Češi řeší každou korunu, z posledních průzkumů vyplývá, že si pořádnou odpočinkovou dovolenou rozhodně neodepřou. A jelikož se turistická sezona nemilosrdně blíží, pojďme si vytipovat několik destinací, které jsou cenově dostupné a které vás budou příští rok rozhodně lákat.

více v článku...

Prázdninové útočiště jménem Řecko

I když se samozřejmě nabízí i dovolená na Kostarice, která je velmi exotická, nebo láká řadu turistů i Mexiko, mezi cenově dostupné patří také bližší Řecko, které se řadí mezi nejoblíbenější prázdninové útočiště. Pokud tedy budete čelit nějakému dilematu nebo hádkám v rodině kvůli snové destinaci, Řecko může být skvělým kompromisem.

Kromě toho, že nabízí prostor pro odpočinek je také místem, kde se nachází řada působivých památek nebo adrenalinových zážitků. Stačí si jenom vybrat. Výběr však nechte až na okamžik, kdy se budete válet na okouzlujících plážích a čerpat ze sluníčka vitamín D.

Kapverdské ostrovy pro dobrodruhy

Kromě Řecka se můžete vydat také na Kapverdské ostrovy, které jsou v posledních letech taktéž velmi oblíbené, a to z mnoha důvodů. Jedním z nich je například to, že je to cenově dostupná destinace, doslova až exotika, na kterou se dostanete už po pár hodinách letu.

Navíc se vám tady dostane kýženého odpočinku ve skutečně krásných hotelových resortů, které jsou na vysoké úrovni a poblíž působivých písečně bílých plážích.

Za pyramidami do Egypta

A samozřejmě pokulhávat nebude ani další oblíbená turistická destinace, kterou je Egypt. I příští rok se bude řadit mezi cenově dostupné, opět je zde dostupnost i skutečně vkusných luxusních hotelů, které vám jenom zkrášlí pobyt.

Co ocení milovníci adrenalinu, tak je potápění, díky kterému budete moct pozorovat úžasný podmořský život.

Related posts

vivo X90 Pro: nejlepší fotomobil současnosti míří na český trh

no-media.cz

Spotřebitelské ceny potravin 2019-2022: Česko vs. Itálie

no-media.cz

Nejlepší telefony Huawei v češtině

no-media.cz