Zprávy

Chcete lépe zapadnout do české společnosti? S našimi kurzy to půjde snadno.

Ukončil/a jsi střední školu a chceš studovat v Česku? Chceš se naučit česky a získat spoustu nových kamarádů a nezapomenutelných zážitků? Chceš studovat na vysoké škole v Česku zdarma? Už tě nebaví stereotyp a chceš zažít něco nového? Jazyková škola PELICAN je to pravé místo pro Tebe!

Kurzy češtiny pro cizince jsou v současné době velmi aktuální a populární. To je dáno především vzrůstajícím počtem cizinců přicházejících do České republiky, a to z různých kulturních oblastí. Týkají se české kurzy i Vás? Pak čtěte dále!

Jak kurzy probíhají?

Tyto kurzy probíhají přes celý školní rok každý všední den kromě státních svátků. Je však možné se přihlásit také na pouze jedno pololetí. Výuka probíhá v dopoledních hodinách v časové dotaci 4 vyučovací hodiny denně. Můžete si vybrat mezi online i prezenčními lekcemi. Maximální počet studentů v obou typech kurzu je 12.

Co je cílem těchto kurzů?

Cílem našich kurzů češtiny pro cizince je dosáhnout s účastníky jazykových kurzů pokročilé úrovně v co nejkratší době, aby došlo k jejich bezproblémovému začlenění do běžného života. Především se studenty snažíme připravit tak, aby měli za rok studia u nás úroveň českého jazyka B1+/B2+ a mohli tak např. bez problému studovat na české vysoké škole.

Pro koho jsou kurzy určeny?

U kurzů češtiny se nepředpokládá předchozí znalost českého jazyka. Cílem jazykového kurzu je připravit účastníky ke studiu na vysoké škole s češtinou jako vyučovacím jazykem a seznámit je s kulturními, společenskými a historickými reáliemi ČR.

Kurzy češtiny pro cizince jsou určeny pro úplné začátečníky i mírně pokročilé studenty. Naučíme vás aktivně komunikovat v běžných životních situacích a vybavíme Vás také základy komunikace v oblasti Vaší budoucí odbornosti a specializace.

Chcete se vzdělávat přes léto?

Pojďte k nám na intenzivní letní kurz češtiny! V termínu od 1.7. do 30.9. každoročně pořádáme intenzivní kurz českého jazyka. Za tuto dobu se v rámci 260 hodin (pondělí-pátek 4×45 minut denně) Vaše úroveň vyšvihne! Stejně jako na klasickém celoročním kurzu může být maximálně ve skupině maximálně 12 studentů.

Co po skončení kurzu?

Vzhůru na vysokou školu! Závěrečná zkouška z češtiny potvrzuje Vaše aktuální jazykové znalosti a zajišťuje splnění jazykové povinnosti na vysoké školy v České republice. Zároveň Vás kurz může připravit na zkoušku na trvalý pobyt, kterou si můžete udělat u jiné jazykové školy.

Zaujala Vás tato forma výuky a máte k ní nějaké dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás skrze webové stránky Jazykové školy PELICAN. Nebo se za námi rovnou stavte! Sídlíme totiž v samém centru Brna – kousek od Moravského náměstí. Těšíme se na Vás!

Related posts

Historie tabákových produktů

no-media.cz

Stolní fotbal jako výborná zábava pro všechny věkové kategorie

no-media.cz

Nasazení nis2: Profesionalita a preciznost s Faster CZ

no-media.cz