Reklamní články

Co by nemělo chybět v moderní obci?

Moderní technologie zahrnující i digitální panely jsou všude kolem nás. Je zbytečné se k nim stavět zády, když dokáží skvěle sloužit. Víte, jaké prvky by ve vaší obci neměly chybět?

Digitální úřední deska

Před obchodem, poblíž autobusové zastávky, na nástupišti. Tam všude se zdržují občané a rádi se informují o dění v obci. Přejete si komunikovat důležité informace? Nebo bude vaše deska sloužit také k předání informací o kulturním a sportovním vyžití ve vaší obci? Dejte lidem možnost, aby se o místě bydliště dozvěděli co nejvíce a aktivně se zapojovali do jeho dění. Digitální úřední deska je navíc k dispozici ve kteroukoliv denní či noční dobu, proto si zde najdou informace nejen občané obce, ale také turisté. Ze vzdáleného zařízení můžete kdykoliv měnit hlavní stránku, která bude sdělovat to nejnutnější.

Informace o ordinačních a veřejných hodinách

Málokdo si pamatuje, jaké jsou vlastně ordinační hodiny u praktického nebo zubního lékaře. Ještě větší nesrovnalosti pak panují v tom, kdy vlastně mohou občané přijít na úřad se svým osobním požadavkem. Když využijete digitální úřední desku, všechny informace si občané mohou snadno zjistit sami, a to například poté, co navštíví obchod. Kdy pojede nejbližší vlak nebo autobusový spoj? I to se zde jednoduše dozví.

Autobusová zastávka se vším všudy

Pokud si přejete, aby vaši občané měli přehled o tom, kdy jim pojede nejbližší spoj, můžete na zastávku instalovat LED panel, který bude uvádět nejen čas odjezdu, ale také dobu, která do příjezdu autobusu zbývá. Lidé budou mít přehled o spojích, které vaší obcí projíždějí, a i bez brýlí si pohodlně přečtou, kdy jim nejbližší spoj pojede. Moderní obec je nakloněna nejen svým občanům, ale také moderním technologiím. Ty pomáhají v informovanosti jednotlivých občanů a v jejich pozdějším zapojení do aktivit v rámci obce. Přejete si i vy, abyste nabídli občanům maximum informací?

Related posts

Termická analýza aneb jakými metodami je možné zkoumat vzorky látek

no-media.cz

Kam s dětmi na výlet už rozhodně víme

no-media.cz

Společnost EVVA pokračuje v Tišnově ve svém investičním plánu

no-media.cz