Pro ženy

Co o vás napoví kabelka? Aneb když módní doplňky mluví

Nejen znamení zvěrokruhu, ale také to, co obvykle nosíte může o vás prozradit, než jste schopní akceptovat. Pozor bychom si měli dávat hlavně na dámské kabelky, které se možná jeví jako zcela samozřejmý módní doplněk, ovšem hovoří velmi jasně. Nejen její typ, ale také styl, jakým ji nosíte může říct víc, než jste si kdy dokázali přiznat. Pojďme se na to podívat!

Když nosíte více tašek než jednu

Máte tendenci nosit víc než jednu tašku? Kromě velké kožené kabelky, kterou obvykle nosíte do práce, máte v ruce také pár plátěných, do nichž dáváte to, co jste do crossbody kabelky už nedali? Pokud chodíte takzvaně ověšení kabelkami všeho druhu, vypovídá to o vás jediné – pravděpodobně jste unavení a také vyčerpaní každodenním shonem.

Možná si nyní říkáte, že to tak skutečně je. A tak na malou chvíli během dne zastavte a načerpejte sílu. Tím, že se zastavíte na pár minut se nic nezmění a ani nezhorší.

Kabelka, která se nosí objatá rukama

Ostych nebo touha bránit se před okolím. Tak mluví malá nebo velká kabelka, kterou nemáte zavěšenou ani na rameni, ani na zápěstí, nýbrž ji držíte objatou v rukách. Takové držení těla (nejen kabelky) může být ideálním signálem pro zloděje, proto v případě, že jste nyní zjistili, že je to i váš případ, zkuste nabýt trochu sebedůvěry a otřást ze sebe onen strach.

Nechcete přece, aby to vypadalo, že v kabelce máte něco extrémně drahého nebo cenného, že?

Crossbody kabelka pro uvolněné duše

Jiné jsou zase ženy, které nosí kabelky spíše ledabyle přes rameno. Většinou se tak stává u crossbody kabelek, které mohou tímto stylem odkazovat na jakousi pohodlnost i uvolněnou duši. Ten, kdo nosí kabelku crossbody jen tak laxně je pravděpodobně také člověkem, který je zmiňovanou duší také neustále mlád.

Mimochodem je to také velmi praktický člověk, protože přesně do takových kabelek se toho vejde víc, než by člověk na první dobrou očekával.

Related posts

Parfémy a celebrity: jak vonět jako hollywoodská hvězda?

no-media.cz

Mango, ta pravá móda

no-media.cz

Jak poslat balík do Španělska, Francie a Itálie?

PH