Pro ženy

Co potřebuje žena ve vztahu?

Ženy se někdy cítí od svého partnera nepochopené, přehlížené a nemilované. Tím narůstá jejich nespokojenost ve vztahu a postupem času přemýšlí o jeho konci. Zamysleme se nad tím, co ženy potřebují a co můžete jako partner udělat pro oboustrannou spokojenost.

Tři roviny intimity

Muži si pod intimním soužitím obvykle představují sexuální hrátky. Neměli byste však zapomínat i na další roviny intimního života.

· Pro ženy je nejdůležitější emoční intimita, kdy potřebují cítit podporu partnera, pochopení a sounáležitost. Zkuste se vcítit do pocitů ženy a naslouchejte jí. Utužíte tím partnerské pouto.

· Ženy prahnou také po duchovní intimitě. Touží sdílet s partnerem pocit, že nic není náhoda. Rády se nechávají unášet atmosférou krásných míst, které si i po čase spojují s polibkem nebo romantickou chvílí.

· Součástí vztahů je i fyzická intimita. Muži ale často hlubší fyzický kontakt podceňují. Projevte svou náklonnost hlazením, líbáním, objetím, polibkem při odchodu a dalšími láskyplnými fyzickými projevy.


Tip redakce: svatební oznámení na míru.


Važte si ženy nejen jako matky svého dítěte

Každá žena si zaslouží úctu a ochranitelskou mužskou ruku, která jí nikdy neublíží.

· Poskytněte jí pocit bezpečí a zároveň prostor pro seberealizaci.

· Vnímejte ji stále jako partnerku a ne jen jako matku svého dítěte.

· Všímejte si jejích potřeb a ujistěte ji o své lásce.

· Dejte jí pocit, že je pro vás stále přitažlivá.

· Pochvalte ji za maličkosti, které jsou pro vás samozřejmostí.

· Každý den spolu komunikujte a v průběhu dne jí napište nebo jí zavolejte.

· V neposlední řadě jí projevte beze studu své emoce.

Dokažte partnerce svou lásku dárky od srdce

Každou ženu potěší dárky darované z lásky. Nemusíte ženě prokazovat svou lásku drahými věcmi. Mnohem cennější jsou dárky od srdce. Přichystejte pro ni překvapení a překvapte ji tričkem pro zamilované páry. Skvělou příležitostí je Valentýn, ale nenechte se omezovat jedním svátkem. Dokažte své partnerce, že je pro vás královnou a že o jinou ženu nestojíte. Vyjádřete tričkem Queen, jak svou ženu milujete a co pro vás znamená. Největší odměnou pro vás bude radost a něha v jejích očích.

Naučte se číst mezi řádky

Ženy od mužů očekávají, že pochopí jejich náznaky a příčinu špatných nálad. Mužům ale čtení mezi řádky nejde a vznikají tak zbytečné konflikty. Můžete se to však postupně naučit. Zkuste pochopit skrytý význam toho, proč se vaše partnerka chová jinak. Pozorně jí naslouchejte a případně se zajímejte o to, co vám není jasné. Všímejte si mimiky tváře a řeči jejího těla. Po rozhovoru se zamyslete, co vám řekla. Pokud jste nerozklíčovali skrytý význam jejích slov, promluvte si s partnerkou o jejích pocitech, myšlenkách a pohledu na vztah.

Related posts

Edoardo Miroglio – Přední vinařství v Bulharsku

no-media.cz

Dámské svetry: Kombinace pohodlí a elegance v chladných dnech

no-media.cz

V Ostravě s dětmi za přírodou

no-media.cz