Reklamní články

Co si vzít s sebou na rybolov?

Rybolov je tvrdá disciplína, která se neobejde bez náročné přípravy. Ta začíná už při balení základních potřeb. Co si doma nesmíte zapomenout?

Ať už s rybařením máte zkušenosti, nebo jste úplný začátečník, tento článek vám pomůže. Zkušení si u něj mohou ověřit svoje základní znalosti a případně doplnit chybějící součásti. Začátečníci získají základní přehled o všech potřebách nutných k rybolovu.

Musíme to mít kam dát

Přívlačové tašky patří, ve sportovní hantýrce řečeno, mezi užší špičku. Není to sice absolutní nezbytnost jako prut či podběrák, umíte si ale představit, že vyrazíte bez tašky? Nejenže budete všechno muset tahat ručně, ale věci nebudete mít uspořádané a bezpečně složené na jednom místě.

Přívlačová taška poskytuje dostatek prostoru pro všechny vaše věci. Jednoduše do ní složíte prut i náhradní oblečení. Nezapomínejte na občerstvení. Než vám ryba zabere, budete nejspíše čekat několik hodin. Ticho a čestvý vzduch je sice sám od sebe osvěžující, nic ale neutiší hlad tak dobře jako skvělá svačina a ještě lepší pití.

Přívlačový prut a podběrák na přívlač

Trošku jsme se rozehřáli. Teď přejděme k důležitějším věcem. Jak jsme zmiňovali na samotném začátku, absolutním základem je prut. Pokud ho necháte doma, jediný způsob, jakým budete moct lovit ryby, bude harpuna z větve stromu nebo vaše ruce. A to vážně nechcete. Na prut tedy rozhodně nezapomeňte.

Aby měla ryba vůbec důvod k tomu skočit na vaši léčku, potřebujete nástrahu. Můžete si vyrobit vlastní, použít dary přírody, nebo sáhnout po průmyslově vyráběných nástrahách. Nástrahy Tommy‘s Bait patří mezi nejoblíbenější na trhu. A není divu. Jedná se o malé, gumové rybičky, které dokonale zmatou vaši kořist. Na vás už jen bude použít upevnit přívlačové navijáky (pokud lovíte dravce), zatáhnout a dostat ji z vody.

Related posts

Amazon v Dobrovízi zvyšuje mzdy a pokračuje v náboru

no-media.cz

Oblíbené reklamní předměty, aneb jaké bychom měli vybrat?

no-media.cz

Kdy se vyplatí půjčka od nebankovní společnosti?

no-media.cz