Reklamní články

Desky pod umyvadlo jsou moderní a praktické – dodají šmrnc i vaší koupelně

Určitě si pamatujete záběry z historických filmů nebo dokumentů, kde se objevují porcelánové nebo plechové mísy umístněné na stolku nebo skříňce, u nichž stojí džbán s vodou. Takhle se prováděla osobní hygiena v dávných dobách. V moderní verzi ale desky pod umyvadlo vypadají skvěle, a navíc jsou i praktické.

více v článku...

Bez umyvadla by to nebyla koupelna

I když v koupelně dominuje vana nebo sprchový kout, bez umyvadla bychom si koupelnu také neuměli představit. Umyvadlo tedy patří k důležitému vybavení každé koupelny. A pokud ho postavíte na desku bude vaší koupelně dominovat stejně nebo možná i více než vana nebo sprcha. Od umyvadla hlavně očekáváme, že bude prostorné a moderní, aby to interiéru skvěle zapadlo. Pokud sledujete nové trendy, určitě vám také neušlo, že desky pod umyvadlo teď opravdu letí. A důvodů je hned několik.

Proč byste ho měli mít také

Změnu k lepšímu uvítá vždy každý. V případě, že jste zvyklí na klasická umyvadla, které jsou připevněné na stěnu nebo které jsou součástí koupelnové skříňky, vzhled umyvadla na desce vás ohromí. Jde o velmi moderní styl, který zavání retro stylem a hodí se ke každé koupelně bez ohledu na to, v jakém stylu ji máte vybavenou. Ať už je vaše koupelna klasická, moderní nebo v retro stylu deska pod umyvadlo jí bude slušet. A praktickou stránku také jistě velmi oceníte.

Prostor, na který si rychle zvyknete

Zejména pak ženy jistě velice ocení, kolik nového místa kolem umyvadla najednou získají. Jelikož se umyvadlo nikam nezapouští a není tak upevněné na stálo, dá se položit na desku kamkoliv chcete. Zbytek desky tak může sloužit jako praktický odkládací prostor pro vaše kosmetické nezbytnosti. 

Umyvadla na desku se vyrábějí v různých tvarech, a to i těch atypických – nejenže tak získáte originální a neotřelý vzhled vaší koupelny, ale s umístněním umyvadla si můžete pohrát podle svého vkusu. Desky bývají větší, takže zbytek místa poslouží na odkládání věcí, umístnění zubních kartáčků a dalších věcí, bez kterých se neobejdete. 

Máte-li rádi originalitu a nevšední věci bude se vám umyvadlo na desce neskutečně líbit – přesvědčte se sami. 

Related posts

Hledáte úsporu pro každodenní využití? Nabídneme vám akce, které neodmítnete

no-media.cz

LANXESS je první v Evropě v Dow Jonesowě indexu udržitelnosti

no-media.cz

Přemek Forejt, Michal Krčmář a další si zahrají hokej po boku zaměstnanců firmy ELTON. Akce podpoří nemocné děti

no-media.cz