Bydlení

Dětský pokoj, který byste si jako dítě přáli mít

Slovní spojení „user friendly“ je spojeno spíše s počítačovým světem. Trend, kdy se snaží daný produkt přizpůsobovat svému uživateli, je ale patrný i v bytovém designu. Tento pokojíček byste si v dětském věku určitě přáli obývat!

Hlavně na nic nesahej a nic neumaž

Dětský pokoj v poslední době nebyl příliš pohostinným místem. Všude spousta dekorací, se kterými si za žádnou cenu nesmíte hrát. Poté materiály, které nesmíte umazat. O nefunkční nábytek nebo bytový textil nebyla nouze. To se ale mění. User friendly dětský pokoj uchvátí i vás!

Výtvarné vyjádření přímo na zdi

Ne, nebojte, nebudou rozmazlené. Každé dítě se naučí, kde se malovat může, a kde to již tak vhodné není. O výtvarné vyjádření přímo na zdi v pokojíčku ale rozhodně budete stát. Díky speciálním fóliím nebo nátěrům se totiž právě pokoj stane místem, kde si budete moci se svým dítětem nakreslit cokoliv budete chtít. Nezapomeňte si udělat fotografie prvního uměleckého díla.

Trendy v bydlení sledujte v magazínu www.lasthome.cz

Hurá na hru na zemi!

Hraní na zemi spousta rodičů nerada vidí. Všude je nepořádek, občas se něco vylije. Když ale zvolíte omyvatelný povrch podlahy, není co řešit. Děti si budou moci hrát a snadno se pak podlaha opět uvede do původního stavu. Koberce, které se dají vložit do pračky, jsou pak tajným snem mnoha z nás. Je na čase si je pořídit.

Výtvarné projekty tak konečně můžete rozjet ve velkých rozměrech – pořiďte si obří papír a namalujte si obrázek nohama a rukama. Další nápad? Pomocí vodových barviček dělejte na papíře cestičky, které budou následně sloužit jako cestičky pro zvířátka, panenky, nebo třeba autíčka. Konečně můžete!

Výška, kterou potřebují

Při zařizování pokoje dbejte na to, aby na vypínač alespoň jednoho ze zdrojů světla dosáhly děti. Do pokoje umístěte zrcadlo – opět do výšky, která odpovídá jejich potřebám.

Pokoj, ve kterém je radost žít a tvořit – i tento svět můžete poskytnout svým dětem. Je libo skluzavku přímo z postele?

Related posts

Stavba plotu je také o povinnostech vůči stavebnímu úřadu: na co nezapomenout?

no-media.cz

Jak probíhá montáž bojleru a proč potřebujete odborníka

no-media.cz

Pražský venkov aneb Praha, jak ji neznáte

no-media.cz