Reklamní články

Dovolená Korsika aneb s kým se na středomořský ostrov vydat

Dovolená u moře je v posledních několika letech obrovsky populární. Je sice škoda, že nás přestaly zajímat krásy České republiky, nicméně lákání moře je pro některé z vás neodolatelné. Kdo by si nechtěl užívat nádherné dovolené na bílé písečné pláži s dobrým drinkem a pozorovat při tom západ slunce nad azurově modrým mořem? Přesně takový výhled se vám může naskytnout, pokud dovolená Korsika proběhne podle plánů renomované cestovní kanceláře.

více v článku...

Pro koho je zájezd určen?

Dovolená Korsika na vlastní pěst se může velmi rychle změnit v noční můru. Proto byste se do takové destinace měli raději vydávat společně se zájezdem a průvodcem, který dokonale zná místní prostředí. Tím pádem vám ukáže nejlepší místa na koupání i opalování, a přitom nebudete mít strach, že byste se někde ztratili. Dovolená na Korsice je určena všem turistickým nadšencům, rodinám s dětmi nebo seniorům, kteří preferují pomalejší tempo a dostatek času na focení památek.

Jak je zajištěno ubytování?

Aby bylo možné v pouhých 12 dnech navštívit prakticky všechna krásná místa na Korsice, je program zájezdu opravdu nabitý. Proto není možné cestovat každý den do hotelu, takže budete ubytováni ve vlastních stanech v čistých a útulných kempech. Nemusíte se vůbec ničeho bát, protože všechny kempy jsou cestovní kanceláří prověřené – a ve všech teče teplá voda. Spaní ve stanu nebo pod širým nebem je tak zajímavým zpestřením už tak pěkné dovolené. 

Zahrnuje zájezd stravu?

S ubytováním v kempech a stanech trochu souvisí i strava. Ani o ni se nemusíte nijak zvlášť starat, protože pro vás bude připravena dobrá a zdravá polopenze z polní kuchyně. Poslední den zájezdu si užijete společnou večeři v centru města, a pokud by vám z nějakého důvodu polní kuchyně nevyhovovala, u většiny kempů se nachází obchod nebo restaurace. Ceny potravin na Korsice nejsou nijak alarmující, takže se vám zájezd zbytečně neprodraží.

Pokud byste chtěli zažít neobvyklou dovolenou na nádherné a slunné Korsice, zapřemýšlejte nad rezervací turistického zájezdu. Na jeho průběh budete mít ty nejhezčí vzpomínky.

Related posts

Francouzské pekařství PAUL posílilo online aktivity

no-media.cz

Jaký konstrukční systém dřevostavby zvolit?

no-media.cz

Notebooky Lenovo

no-media.cz