Reklamní články

Dovolená Korsika aneb s kým se na středomořský ostrov vydat

Dovolená u moře je v posledních několika letech obrovsky populární. Je sice škoda, že nás přestaly zajímat krásy České republiky, nicméně lákání moře je pro některé z vás neodolatelné. Kdo by si nechtěl užívat nádherné dovolené na bílé písečné pláži s dobrým drinkem a pozorovat při tom západ slunce nad azurově modrým mořem? Přesně takový výhled se vám může naskytnout, pokud dovolená Korsika proběhne podle plánů renomované cestovní kanceláře.

Pro koho je zájezd určen?

Dovolená Korsika na vlastní pěst se může velmi rychle změnit v noční můru. Proto byste se do takové destinace měli raději vydávat společně se zájezdem a průvodcem, který dokonale zná místní prostředí. Tím pádem vám ukáže nejlepší místa na koupání i opalování, a přitom nebudete mít strach, že byste se někde ztratili. Dovolená na Korsice je určena všem turistickým nadšencům, rodinám s dětmi nebo seniorům, kteří preferují pomalejší tempo a dostatek času na focení památek.

Jak je zajištěno ubytování?

Aby bylo možné v pouhých 12 dnech navštívit prakticky všechna krásná místa na Korsice, je program zájezdu opravdu nabitý. Proto není možné cestovat každý den do hotelu, takže budete ubytováni ve vlastních stanech v čistých a útulných kempech. Nemusíte se vůbec ničeho bát, protože všechny kempy jsou cestovní kanceláří prověřené – a ve všech teče teplá voda. Spaní ve stanu nebo pod širým nebem je tak zajímavým zpestřením už tak pěkné dovolené. 

Zahrnuje zájezd stravu?

S ubytováním v kempech a stanech trochu souvisí i strava. Ani o ni se nemusíte nijak zvlášť starat, protože pro vás bude připravena dobrá a zdravá polopenze z polní kuchyně. Poslední den zájezdu si užijete společnou večeři v centru města, a pokud by vám z nějakého důvodu polní kuchyně nevyhovovala, u většiny kempů se nachází obchod nebo restaurace. Ceny potravin na Korsice nejsou nijak alarmující, takže se vám zájezd zbytečně neprodraží.

Pokud byste chtěli zažít neobvyklou dovolenou na nádherné a slunné Korsice, zapřemýšlejte nad rezervací turistického zájezdu. Na jeho průběh budete mít ty nejhezčí vzpomínky.

Related posts

Vyzkoušejte nové restaurace a bistra na pražském letišti

no-media.cz

Testování kvality webové stránky online

no-media.cz

Nedostatek zaměstnanců řeší Žirafa.cz

no-media.cz