Bydlení

Družstevní bydlení v Praze

Jako družstevní byty si většina lidí představí starší nemoderní bydlení, které nikoho příliš nezaujme. Mnohdy dokonce nepříjemně prodražené. To ale neplatí pro zajímavou nabídku družstevního bydlení od společnosti Finep, která se stará právě o prodej a výstavbu nových domů a bytů za výborných cen a podmínek.

Proč se rozhodnout pro družstevní bydlení v Praze?

Praha jako naše největší město a v mnoha ohledech také hlavní profesní a obchodní centrum, neustále přitahuje spoustu mladých lidí snících po aktivním životě s dobrou prací a skvělými vyhlídkami. Problémem při přechodu do Prahy ale může být mimo běžného finančního šoku také ubytování. Pronájmů je velice málo a koupě nového bydlení v Praze se mnohdy pohybuje v naprosto astronomických částkách, které jsou buď nedosažitelné nebo znamenají zadlužení na spoustu let dopředu.

To ale není případ právě družstevních bytů. Společnost Finep se stará o výstavbu nových kvalitních domů s bytovými jednotkami a družstevní bydlení v Praze zároveň dělá mnohem dostupnějším, než tomu bylo kdykoliv dřív.

Finančně dosažitelné bydlení s výhodnými podmínky

Jen málokdy dostanete možnost propojit právě tyto dva aspekty. Získat možnost nového bydlení za výhodných podmínek a u toho ušetřit peníze je velice složité. V rámci družstevního bydlení ale odpadá spousta běžných obtíží. Jednou věcí je, že nemusíte v žádném případě dokazovat svoji bonitu ani platební minulost a výši příjmů.

Byty si můžete převést do osobního vlastnictví a jako malá třešnička na dortu se počítají bezkonkurenční ceny a možnost se do bytu nastěhovat v jakémkoliv věku, což je například v případě poskytnutí hypoték mnohdy největší problém. Byty jsou navíc situovány v nových stavbách a vy tak máte možnost získat nové a moderní bydlení levně, za výhodných podmínek a bez starostí.

Related posts

Jakou tapetu do rustikálního interiéru

PH

Nepodceňujte své síly a vrhněte se na výstavbu terasy svépomocí

svet zeny

Hodinový manžel, nebo instalatér, koho si zavolat a proč?

no-media.cz