Finance

eské distribuční centrum Amazonu se poprvé otevírá veřejnosti i o víkendu

Od začátku tohoto roku navštívilo distribuční centrum společnosti Amazon v Dobrovízi téměř 5000 lidí. Společnost reaguje na zájem návštěvníků a rozšiřuje program svých veřejných prohlídek o večerní a víkendové časy. 

Do této doby bylo možné distribuční centrum navštívit každý všední den dvakrát; ráno a odpoledne. Nově přibude možnost si centrum prohlédnout ve večerním čase od 18:30. Večerní prohlídky budou dostupné také o víkendu. Návštěvníci se tak budou moci úplně poprvé do Amazonu podívat i mimo všední dny. 

Během prohlídky se návštěvníci dozví, jak vůbec takové distribuční centrum funguje a uvidí, jak zaměstnanci Amazonu s pomocí inovativních technologií připravují, balí a odesílají menší zásilky, jako například knížky, elektroniku a spotřební zboží.

U příležitosti zahájení večerních prohlídek pořádá Amazon speciální tematické halloweenské prohlídky s doprovodným programem, které se budou konat 30. a 31. listopadu od 18:30 hodin. Zájemci o bezplatné prohlídky distribučního centra v Dobrovízi se mohou přihlásit na www.amazon.de/prohlidky.
Zaregistrovat se může kdokoliv ve věku od šesti let. 

Jedněmi z prvních účastníku večerních prohlídek distribučního centra byli chlapci z Výchovného ústavu Obořiště. „Prohlídka byla zorganizovaná naprosto skvěle a informace, které jsme se dozvěděli, byly zajímavé. Vše působí velice moderně. Jsme rádi, že jsme se mohli přijet podívat,“ sdělila Jiřina Krulišová, vychovatelka Výchovného ústavu Obořiště. „Možnost navštívit distribuční centrum i večer si chválíme. Zúčastnit se tak mohlo více chlapců, kteří by jinak měli školní a jiné povinnosti,“ dodává. 

Related posts

Jak si vedly měny v roce 2021

no-media.cz

Společnost LANXESS má osvědčení jako dodavatel udržitelných chemických přípravků na kůži

no-media.cz

Nejlevnější SMS půjčky na trhu – recenze, zkušenosti, rizika

no-media.cz