Reklamní články

Etikety pro vaši firmu

Etikety jsou dobrým způsob, jak označit výrobek všemi důležitými informacemi. Správně označený výrobek bude snadno identifikovatelný pro zákazníky.

Tisk etiket lze graficky navrhnout podle vaší představy. Grafika, text a povrchová úprava bude vyhovovat vašim požadavkům.

Při navrhování vlastních etiket na výrobky neexistuje univerzální formát, který by zaručil, že výrobky zaujmou zákazníka. Existuje však několik designových prvků, které je třeba zohlednit, díky kterým je značka atraktivnější a přitažlivější.

Výběr materiálu

Při výběru správného materiálu pro výrobu etiket je třeba zohlednit materiál, na který se etiketa bude aplikovat. Bílá barva nabízí volnost při grafickém designu a ideální pro zvýraznění grafiky a textů. Čirý materiál zvýrazní vnitřní obsah produktu.

Dobré barvy pro etikety

Abyste získali přízeň zákazníka, etikety navrženy ve správných barvách mohou být rozhodujícím faktorem, který rozhodne o přízni zákazníka.

Při výběru barvy je důležité vzít v úvahu celkové balení. Barvy etikety by měly odpovídat barvám obalu a obsahu výrobku. V opačném případě může být výrobek jako celek vizuálně méně atraktivní.

Písmo

Písmo nemusí být na první pohled důležité. Pokud však chcete upoutat pozornost, text musí být dobře čitelný. Vyhněte se běžnému písmu, ale také příliš dekorativnímu. Vhodně zvolené písmu může být v konečném výsledku velké plus.

Konečná úprava

Povrchová úprava etikety ve velké míře závisí na vkusu a efektu, který chcete dosáhnout. Lesklý i matný povrch nabízí své vlastní výhody; reflexní a lesklý vzhled povrchové úpravy zvyšuje dojem, zatímco tlumený vzhled matné povrchové úpravy umožňuje jednodušší a klasičtější vzhled.

Správná velikost

Velikost etikety by měla odpovídat ostatním aspektům balení produktu včetně velikosti a tvaru obalu. Stejně tak je možné přizpůsobit i tvar štítku tak, aby zajímavě tvaroval produkt.

Related posts

Oblečení pro psy. Rozmar nebo nutnost? Jaký model vybrat?

no-media.cz

Co si vzít s sebou na rybolov?

no-media.cz

Přemek Forejt, Michal Krčmář a další si zahrají hokej po boku zaměstnanců firmy ELTON. Akce podpoří nemocné děti

no-media.cz