Reklamní články

Firemní jazykové kurzy online? Výhodná varianta pro všechny

Ještě před rokem bychom si nedokázali představit podobu světa, jakou má právě teď. Často nám však nezbývá než se přizpůsobit nové realitě. A to se týká i nás v jazykových školách a našich jazykových kurzů. 

Za měsíce zkušeností s online výukou jsme o ní zjistili několik hodně zajímavých poznatků. Pojďme se dnes podívat na to, jak může online výuka fungovat ve firemních jazykových kurzech. Možná vás tento článek přesvědčí, abyste online kurzy zkusili i ve vaší firmě!

Obsah obrázku tráva, exteriér, malé, vsedě

Popis byl vytvořen automaticky

1. Online výuka šetří peníze

Často se stává, že studenti ve firemních kurzech do kurzu zkrátka nepřijdou. Důvody jsou různé – pracovní vytížení, služební cesty, nemoc, pozdní ohlášení. Mnohokrát studenti na smluvenou hodinu nedorazí, protože se nestíhají přesunout z místa na místo.

Je to mrhání časem i penězi, přitom to má jednoduché řešení. K online Skype výuce se můžete připojit kdykoliv a odkudkoliv. To znamená i na služební cestě nebo při nachlazení z postele. Je to zkrátka pohodlnější. Rapidně ubývá zmeškaných hodin a zaměstnavatelé tak šetří peníze.

2. Efektivní trénink na online pracovní povinnosti

Pracovní cesty do zahraničí, ale i po České republice se v posledních měsících smrskly na minimum a velká část se přesunula do online prostředí. Zjistili jsme, že se dá spousta věcí řešit přes videokonference nebo e-maily. To se týká i různých meetingů a prezentací.

Obsah obrázku hora, exteriér, příroda, skála

Popis byl vytvořen automaticky

Jak nejlépe trénovat na online prezentaci či pohovor v cizím jazyce? No přeci online! Lektoři ve firemním vzdělávání teď se svými studenty během online hodin simulují podmínky pracovních meetingů a tím na ně rovnou trénují. Studenti si právě toto v online výuce nejvíce pochvalují.

3. Zlepšování IT dovedností

Internet a online prostor nám teď nabízí spoustu možností, jak komunikovat na dálku. Při online výuce jsou lektoři vyškolení, aby používali nejrůznější platformy. Často to nejsou speciální nástroje pro výuku jazyků. Jsou uplatnitelné v různých odvětvích.

To, že studenti při online výuce pracují s těmito nástroji a platformami, jim může pomáhat v jejich vlastní práci, zvyšují si totiž IT kompetence a dovednosti. Pracují s nástroji pro přípravu prezentací, interaktivních materiálů, ale i komunikačními nástroji jako je Zoom, Skype nebo Teams.

4. Lepší soustředění

Máme tady pro vás ještě takový bonusový fakt. Ze zpětné vazby našich studentů jsme totiž zjistili zajímavou věc. Kvůli prostorové vzdálenosti dáváte při online výuce větší pozor než při klasické prezenční, zkrátka se více snažíte a nekoukáte do mobilu nebo po mouše na stěně. Online výuka je tedy efektivnější z hlediska koncentrace.

Tak co, zaujaly vás výhody online výuky ve firmách? Možná byste to chtěli vyzkoušet i u vás v práci? Zavolejte nebo napište do Jazykové školy PELICAN, kde vám se vším pomůžou a poskytnou kompletní servis. Jazykové vzdělávání online nastartuje vás firemní růst!

Related posts

Ovocné stromy potřebují péči. Nezapomínejte na jejich řez

no-media.cz

Využívání papírových kelímku jako cesta k minimalizace znečištění

no-media.cz

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

no-media.cz