Reklamní články

Fotovoltaika na klíč pro firmy – to správné řešení pro vaše podnikání

V dnešní době je fotovoltaika na klíč pro firmy neustále opakovaným tématem, díky čemuž má alespoň nějaké to povědomí o ní většina z nás. Věděli jste ale, že i vaší firmě může právě ona pomoci s provozními náklady na energie a přispět k ochraně životního prostředí? Fotovoltaické systémy představují efektivní způsob, jak využít obnovitelné zdroje energie a posunout vaši firmu vpřed. Nechte slunce pohánět i vaše podnikání.

Snížení provozních nákladů fotovoltaikou

Díky nainstalované fotovoltaice výrazně snížíte firemní provozní náklady na spotřebu elektrické energie. S pomocí vlastní výroby elektřiny ze slunečního záření lze získávat energii doslova ZDARMA. Tato úspora může být klíčovým faktorem pro zlepšení firemní stability. Velkou výhodou fotovoltaických systémů s možností ukládání energie do baterií je, že umožní minimalizovat nebo dokonce eliminovat závislost na externích dodavatelích.

Dotace na firemní fotovoltaiku

Je tedy zřejmé, že investice do fotovoltaiky přináší dlouhodobé ekonomické výhody. Díky nově zavedené dotaci na fotovoltaiku pro firmy je nyní možné projekt financovat s minimálním rizikem a dostupněji, než kdy dříve. Společnosti tak dnes mohou získat dotace na fotovoltaiku, a to až do výše 50 % z celkových nákladů pro elektrárny dosahující alespoň 50 kWP.

Abyste o dotaci na vybudování fotovoltaiky mohli požádat, je potřeba do 31. října 2024 vyřídit stavební povolení a žádost podat. Pro získání stavebního povolení je potřeba již vypracovaná projektová příprava.

Chcete spolehlivou fotovoltaiku na klíč pro firmy, nebo hledáte erudované poradenství?

Rostoucí nestabilita cen konvenčních zdrojů energie může ohrozit stabilitu firemních nákladů a udělat velkou „díru“ do rozpočtu. Investice do fotovoltaických systémů ale umožní snížit závislost na těchto zdrojích a poskytne firmě nezávislost v oblasti energie i možnost vyhnout se výkyvům cen elektřiny na trhu. Díky tomu také získá firma větší kontrolu nad svými náklady. S fotovoltaikou tak lze dosáhnout dlouhodobého snížení nákladů na energie. Ušetřené peníze firma může investovat do svého dalšího rozvoje, nebo kdekoli jinde, kde právě potřebuje.

Investice do fotovoltaických systémů je nejen ekonomicky výhodná, ale také prospívá životnímu prostředí. Čistá energie, kterou tyto systémy produkují, pomáhá snižovat emise skleníkových plynů a posiluje ekologickou odpovědnost firmy. O tu se dnes zajímají mnozí obchodní partneři, zákazníci i konkurence.

Fotovoltaické systémy mají v dnešní době mnoho způsobů na zjednodušení či naprostou automatizaci provozu. Jeden ze způsobů, jak toho dosáhnout, je použití programu Flexibilita, který umožní fotovoltaickému systému přizpůsobit se a reagovat na změny v tržních podmínkách a využít příležitostí k obchodování na spotových cenách elektřiny. Fotovoltaika nejenže šeří náklady, ale zároveň investovanou částku poměrně rychle vrátí.

Obraťte se na zkušenou firmu nabízející fotovoltaické systémy

Abyste byli s fotovltaikou spokojeni, je důležité obrátit se na firmu s mnohaletými zkušenostmi v této oblasti a ověřenými recenzemi. Právě taková firma zákazníkům dokáže nabídnout širokou škálu profesionálních služeb od počátečního plánování projektu, přes odbornou montáž fotovoltaiky, až po servis a údržbu. K takovým patří např. společnost FOTOVOLTAIKA GOTTWALD, jejímž cílem je přinášet zákazníkům poctivou práci a kvalitu. S důrazem na uvedené, ale také na spolehlivost a individuální přístup k zákazníkovi vám zaručí, že vaše investice bude mít dlouhodobou hodnotu. Se svým portfoliem chytrých řešení pro řízení fotovoltaické elektrárny vám zajistí nenáročný provoz s nejvyšším užitkem. Můžete využít jejich řešení pro obchodování na spotových cenách a zajistit si tak maximální snížení nákladů.

Díky fotovoltaice můžete začít šetřit a pracovat ekologičtěji i vy.

Related posts

Zaostřete pozornost na cenově dostupné smarpthony vivo

no-media.cz

Helma na kolo nové generace aneb poslouchejte hudbu

no-media.cz

Jaké jsou oblíbené seriály na Voyo?

no-media.cz