Pro ženy

Harry Potter estetika

Bradavická škola čar a kouzel rozděluje své studenty do čtyř rodů. Kolej statečných a rytířských Nebelvírů je reprezentován lvy a červenou a zlatou barvou. Havraspár, kolej pro intelektuálně pokročilé studenty, má za maskota orla a jeho studenti jsou oděni do odstínu modré.

Charakteristickými barvami koleje Zmijozel jsou zelená a stříbrná. Jak už název napovídá, jejich maskotem je had. Čtvrtá kolej, Mrzimor, má roztomilý motiv jezevce na žlutém a černém pozadí.

Ti, kdo si osvojují estetiku Harryho Pottera, jsou běžně srovnáváni s těmi, kdo přijímají estetiku temné akademie. I když jsou tyto dvě estetiky jsou si podobné, existují mezi nimi některé zásadní rozdíly. 

Estetika Harryho Pottera není zakořeněna ve světském světě, a proto může zahrnovat mnohem fantasknější ideály než temná akademie.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o zvířatech jako třeba čeho se bojí  slon či proč lišky žijí v norách. Nebo Vás nalákáme na zajímavosti o umělkyni Frida Kahlo?

Related posts

Jak si poradit se stresem

no-media.cz

Máte doma málo místa? Kupte si umělý vánoční stromeček v malém rozměru, který bude i tak kouzelný

no-media.cz

Mango, ta pravá móda

no-media.cz