Pro muže Pro ženy

Hodina v oblacích navždy ve vzpomínkách

Kolik víkendů v životě se vám skutečně zapsalo do vašich vzpomínek? Chvíle rodinných oslav, pár výletů a střípky z dovolených. Zažijte něco, co už nikdy nepůjde vymazat z paměti. Vypravte se do výšin s vrtulníkem Robinson R44. Má pro vás zážitkový let.

Vzrušující půlhodinka ve vrtulníku

Vyhlídkový let vrtulníkem nemusí trvat dlouho, a přesto vám zůstane navždy v paměti. Vyhlídková trasa je plánována do blízkého i vzdálenějšího okolí, vždy zamíříte nad přírodní krásy, skvosty městské architektury i perly naší historie. Vypravte se tam, kam nelze vstoupit. Do vzdušného prostoru plného volnosti a svobody. Prohlédněte si známé město i ulice novýma očima. Čeká vás krásný únik od všedních starostí.

Zážitek je nejlepším dárkem

Když chceme obdarovaného skutečně překvapit, stává se výběr dárku čím dál složitější. Po čase se přistihneme, že kupujeme podobnou věc, kterou jsme koupili již několikrát. Nebojte se překvapit. Zážitkový let vrtulníkem je něco, co si můžete užít společně. Takový dárek má trvalou hodnotu, protože budete bohatší o nádherné společné vzpomínky.

Trasy vyhlídkových letů jsou pečlivě naplánované a ukáží vám romantická zákoutí i majestátní stavby. A kdo by chtěl trasu podle svých představ, může si sjednat soukromý let vrtulníkem a navštívit místa, která jsou spojena se vzpomínkami na dětství nebo důležité okamžiky dospělého života.

Vyhlídkové lety vrtulníkem Praha jsou tu pro každého, nezáleží na věku. Pohled na svět z úctyhodných výšin si zamilují děti, stejně jako mladší i starší dospělí.

Vyberte si z naplánovaných tras tu, po které se vydáte už tento víkend. Pohled z prosklené kabiny je neopakovatelnou zkušeností.

Related posts

Ideální káva do každé kavárny: jak ji vybrat?

no-media.cz

Co si vzít v létě do kanceláře? Trocha inspirace

no-media.cz

Kvalitní CNC laser je až 4× rychlejší

no-media.cz