Zdraví

Huawei hodinky GT3 pro 46mm Fitness Tracker


Pokud jde o sledování fitness, Huawei watch GT3 Pro má mnoho funkcí, které možná ani nevíte, že jste potřebovali. Jeho systém řízení zdraví, TruSeen 5.0+, byl aktualizován o další funkce a vylepšené senzory, včetně úplné analýzy EKG pomocí elektrody na boku. Můžete také provádět celodenní sledování SpO2 s novým rozhraním a sledovat svůj spánek s novým zdravým živým trojlístkem.

Funkce

Huawei watch GT3 pro 46mm je vodotěsný do 30 metrů a je určen pro použití ve vodě IP68. Hodinky jsou dodávány s režimy cvičení, které sledují srdeční frekvenci, vzdálenost a čas. Zaznamenává také data ponoru včetně hloubkové šňůry, trvání, a čas zahájení kontrakce bránice

Tyto chytré hodinky mají také hlasitý odposlech a podporují hudebního a hlasového asistenta Huawei. GT3 pro 46mm je také vybaven safírovým krystalem pro odolnost proti poškrábání. Zatímco mnoho chytrých hodinek má dnes vestavěné připojení, Huawei Watch GT3 Pro 46mm je prémiovější a nabízí prémiový design a vynikající uživatelský zážitek.

Kromě schopností sledování kondice má Huawei Watch GT3 Pro také funkci analýzy EKG. Jeho technologie sledování dat TruSeen 5.0 + nabízí přesné měření srdeční frekvence a monitorování kyslíku v krvi. Je také certifikován jako zdravotnický prostředek třídy II čínskou Národní správou zdravotnických produktů. Tato aplikace také umožňuje stahovat ciferníky a zobrazit celkový wellness.

Pokud jde o funkce, Huawei Watch GT 3 Pro má titanové tělo a kožený nebo gumový popruh. Podporuje EKG, když výrobce obdrží povolení k tomu. Životnost baterie GT 3 pro 46mm je impozantní dva týdny. Jedná se o jeden z nejlepších chytrých hodinek, které Huawei dosud vydal.

Huawei Watch GT 3 Pro přichází také s funkcemi EKG. Zatímco běžný GT 3 je dodáván s funkcí EKG, GT 3 Pro má další bonus senzorového modulu EKG. To znamená, že může poskytnout měření EKG s jedním olovem, analýzu v reálném čase a předčasné připomenutí síňového a komorového rytmu. Huawei očekává, že tato funkce bude zahrnuta do budoucí aktualizace GT 3 Pro.

Rozhraní

S dvoupásmovým pětisystémovým GNSS se hodinky mohou napojit na GPS. GT3 nabízí podrobnější metriky, včetně aerobních tréninkových efektů a poznatků o zotavení.

Huawei Watch GT3 Pro má také režim potápění, díky kterému je vhodný pro ty, kteří chtějí dělat nějaké vážné potápění. Chytré hodinky jsou obvykle odolné proti vodě, prachu a teplu. GT3 Pro je také odolný vůči vodě a soli do 30 metrů. Chytré hodinky lze nabíjet zpětně. Je to 5ATM odolnost proti vodě.

Nový model Huawei Watch GT3 Pro obsahuje řadu vylepšení. Jeho nový zdravý životní styl dlaždice umožňuje uživatelům definovat cíle pro sebe na denní bázi. Díky této nové funkci mohou uživatelé sledovat počet kroků, kvalitu dýchání a další aktivity. Aplikace Huawei Health je také jednou z nejlepších dostupných aplikací pro chytré hodinky.

46mm model má 1,43 palcovou obrazovku AMOLED, zatímco 43mm verze má menší 1,32 palcovou obrazovku. Kromě toho jsou obě hodinky vybaveny stylovým rámečkem. Huawei Watch GT3 pro 46mm má pro svou funkci EKG certifikovaný zdravotnický přístroj třídy ii, který zaznamenává vitální funkce a nabízí aktivní prevenci cévních onemocnění.

Baterie

Životnost baterie Huawei Watch GT3 pro 46mm je skvělá! Hodinky mohou trvat až 21 dní, v závislosti na tom, jaké funkce používáte nejvíce. Při našem testování jsme hodinky používali osm dní s povoleným neustálým sledováním a stále jsme měli 50% baterii! Je to určitě chytrá volba pro nositelné zařízení! Čtěte dále a dozvíte se více o životnosti baterie Huawei Watch GT3 pro.

Pokud jde o funkce, Huawei Watch GT3 Pro má co nabídnout. Nabízí oznámení, připomenutí a dokonce i sledování spánku. Ukazuje různé fáze spánku a dokonce generuje skóre pro vás. Sleduje také vaši srdeční frekvenci a hladinu kyslíku.

Životnost baterie Huawei Watch GT3 Pro je fantastická. S novým přidáním senzoru srdeční frekvence může sledovat vaši aktivitu a sdělit vám, kolik výdrže baterie zbývá. A Huawei Watch GT3 pro 46mm má také skvělý design náramku. Nejen, že je hladký a teplý, ale má dlouhou životnost baterie. Je to také skvělá volba pro ty,kteří chtějí sledovat jejich srdeční frekvenci a kondici.

Životnost baterie Huawei Watch GT3 Pro je působivý dvoudenní časovač. Zatímco Huawei Watch GT3 pro 46mm je smartwatch, je to spíše gadget pro zdraví a fitness než smartwatch. Celkově se jedná o chytré hodinky, které můžete používat roky.

Fitness sledování

Huawei Watch GT3 Pro přichází s řadou funkcí, které mohou uživatelům pomoci dosáhnout zdravého životního stylu. Je vybaven funkcí upozornění na nečinnost a obecným sledováním kondice. Můžete také získat přehled o spánku sledováním dýchání. 

Huawei Watch GT3 Pro nabízí skvělou samostatnou podporu cvičení s velkou čistou obrazovkou, ostrým textem a širokým výběrem režimů cvičení. Je to jako malá bublina, která funguje nezávisle na hlavní fitness platformě.

Společnost tvrdí, že keramické a titanové modely mají baterie s dlouhou životností. Pokud hledáte dobře vypadající chytré hodinky, stojí za zvážení Huawei Watch GT3 Pro. Budete mít mnoho výhod.


Related posts

Legalizace CBD v EU a ve světě

no-media.cz

Biokosmetika: Hýčkejte se přírodou

PH

Rakytník jako silnější zdroj vitamínu C. Pijte ho v podobě sirupu

no-media.cz