Auto Moto

I na Zetor 25 stále seženete náhradní díly

V zemědělství se traktory používají od pradávna, a to k různým úkonům. Výrazně usnadňují práce, jako jsou orba, setí, sklizeň, přeprava, kosení trávy, hnojení a podobně. Traktory jsou opatřeny hydraulikou a dalšími postranními zařízeními. V současné době uplatnění nachází napříč různými odvětvími, ať už se jedná o lesnictví, stavebnictví, nebo průmysl.

Velice známý model je Zetor 25 vyráběný v letech 1946 až 1961. Jedná se o malý traktor s výkonem 25 koní, který se používal nejen v rámci Československa, ale i v ostatních evropských zemích. Pokud hledáte náhradní díly na Zetor 25, není to žádný problém, protože stále jsou k dostání.

Zetor 25 a jeho vlastnosti

Zetor 25 byl velice spolehlivý a odolný, a tím pádem bez problémů zvládá i obtížné podmínky na venkově. Dnes je Zetor 25 stále populární mezi sběrateli a nadšenci starých traktorů.

Poháněn je čtyřválcovým naftovým motorem o výkonu 25 koní, hmotnost dosahuje 1 400 kilogramů a rychlost 20 kilometrů za hodinu. Traktor se prodával v několika různých variantách a verzích, takže si na své přišli i pracovníci v horách, protože si mohli zakoupit verzi s pohonem všech kol.

Zetor 25 a poruchovost

Zetor 25 není považován za poruchový traktor, ale jako u všech strojů, tak i u tohoto modelu se občas vyskytly nějaké problémy a závady. Velice důležitá je tedy správná a pravidelná údržba. Vzhledem k tomu, že je tento traktor už takřka historický kousek, nějaké potíže se zaručeně objevují, a to například s elektrickým systémem, hydraulikou, brzdami a řazením.

Jestliže hledáte náhradní díly Zetor, stačí se podívat do nabídky e-shopu BVM.cz s širokým sortimentem. V portfoliu najdete i prvky a součástky, jako jsou LED pracovní světla a spoustu dalšího. Investujte do kvality, vrátí se vám to v podobě dlouhé životnosti.

Related posts

Kupte si dálniční známku ještě za nižší cenu. Brzy se bude zdražovat

PH

Průvodce efektivní údržbou chodníků a silnic v zimních měsících

PH

Z historie tlumičů: kde se vzala dnes nepostradatelná součástka?

no-media.cz