Auto Moto

Jak na čištění kožených sedaček v autě

Máte v autě kožené sedačky? Možná si pokládáte otázku, jak je efektivně, rychle a snadno vyčistit. Přece jenom v automobilu jezdíte dnes a denně a nestojí o to, aby právě špinavé sedačky stály za nekomfortní jízdou nebo špinavým oblečením, které se ušpiní právě vlivem nečistot usazených na sedačce. Abyste se nemuseli ještě uchýlit k renovaci kožených sedaček, prozraďme si, jak tedy k čištění sedaček přistupovat.

Voda a slunce jako nepřátelé kůže

Úvodem je třeba si uvědomit, že existují takoví přirození nepřátelé kůže, a to jsou v tomto případě voda a slunce. Jsou zkrátka materiály, kterým zmiňované zdroje nevadí, ale kůži zrovna ano. Zatímco pod tíhou vody dokáže kůže praskat, pod tíhou sluníčka tvrdnout a následně praskat také. Tím, že se vyhnete jak vodě, tak slunci, uděláte koženým sedačkám obrovskou službu.

Nabízí se však otázka, jak tedy k čištění kožených sedaček přistupovat, když právě voda a slunce jsou jejich největší nepřátelé. Není to však tak těžké nebo složité, jak se na první pohled jeví.

TIP: Vracíte auto operák? Vyhněte se vysokým sankcím za běžné opotřebení, mrkněte na www.vracenioperaku.cz

Popadněte do rukou kvalitní autochemii

V případě čištění sedaček ve vozidle pamatujte na to, že ne všechny kůže se dají čistit. Ta, která se leskne, se však čistit může. Stačí, když do ruky popadnete kvalitní autochemii, která je základem kvalitního čištění čili čistého interiéru jako takového.

Než se však pustíte do prvního nánosu kvalitní autochemie, interiér vozidla vysajte, a to včetně prohlubní v sedačkách, kde se obvykle schovávají nejrůznější zbytky nebo drobky od snídaně, kterou jste nestihli sníst nikde jinde než právě v autě.

Na závěr nastupuje impregnace

K čištění autosedaček přistupujeme se vší pokorou a s těmi nejlepšími produkty na čištění interiéru v ruce. Pokud však interiér vozidla vyčistíme, nenecháváme kožené autosedačky ladem, ale snažíme se o to, aby kůže nepopraskala, ale zůstala co nejvíce v nejlepším stavu.

Proto nezapomínáme na impregnaci, kterou opět provádíme těmi nejlepšími přípravky. Zpravidla nanášíme impregnační produkty pomocí houbičky jemnými, krouživými pohyby do kůže, aby se přípravek dostal skutečně tam, kde má.

Related posts

Vestavby do aut: pro koho jsou určeny?

no-media.cz

Kde si pronajmout minibus a na kolik to vyjde?

PH

Musíte mít dálniční známku, nebo máte právo na osvobození?

PH