Zdraví

Jak podpořit imunitu pitím té správné vody?

Víte o tom, že pomocí pití vody se můžete zasadit o podporu svého imunitního systému? Účinky alkalické vody jsou pro náš organismus přínosné. Jak to udělat, abyste měli ionizovanou vodu vždy u sebe?

Imunita a ochrana před nemocemi

Náš imunitní systém správně funguje, když je prostředí těla alkalické. V té době se daří tělu zachytávat volné radikály a bojovat tak se zárodky nemocí, které v našem těle mohly propuknout. Alkalická minerální voda se po celou dobu stará o to, aby bylo prostředí v našem organismu zásadité. Generátor vodíkové vody vám přímo u vás doma vytvoří vodu, která bude mít mnohé přínosné účinky pro vaše zdraví. Alkalická ionizovaná voda přitom působí v těle jako antioxidant, podobně jako vitamín C a další prospěšné látky.

Co dokáží antioxidanty

Antioxidační látky jsou v našem těle zodpovědné za celou řadu prospěšných procesů. Upevňují imunitu, ale především bojují se zárodky nemocí. Antioxidanty neúnavně bojují s volnými radikály, které jsou v našem těle odpovědné za vznik celé řady nemocí. Uvádí se, že tyto látky způsobují například rakovinu, diabetes, Parkinsonovu chorobu a další zhruba stovku onemocnění. Aby si s volnými radikály naše tělo poradilo, potřebuje k tomu vhodné prostředí.

Vy pro podporu své imunity můžete kromě vyvážené stravy a aktivního životního stylu udělat také to, že se postaráte o pití alkalické vody. I ta totiž bývá označována jako antioxidant. Obyčejné pití té správné vody vám tak pomůže správně nastavit vaši imunitu.

Voda jako od pramene

Není přitom nijak složité si ionizovanou vodu opatřit. Stačí vám k tomu generátor, do kterého nalijete kohoutkovou nebo balenou vodu. Co se s ní bude během procesu dít? Voda se zbaví nechtěných chemikálií, jako je fosfor nebo chlór. Její chuť tak bude připomínat pramenitou vodu. pH vody se zvýší a voda se stane alkalickým antioxidantem.

Pití té správné vody vám pomůže zvýšit imunitu.

Related posts

Víte o infekci Helicobacter pylori? Otestovat na ni se můžete i doma

no-media.cz

Jak vybrat kvalitní CBD oleje?

no-media.cz

Rakytník jako silnější zdroj vitamínu C. Pijte ho v podobě sirupu

no-media.cz