Reklamní články

Jak vybrat stroj na popcorn

Přejete si při každém filmu v rámci domácího kina pochutnávat na vynikajícím popcornu, která bude srovnatelný, ne-li lepší než z velkého kinosálu? Neuchylujte se k tradičnímu mikrovlnnému řešení, jež není ani dobré, ani zdravé. Raději si pořiďte kvalitní stroj na popcorn, takzvaný popkornovač, který vám vždy, když budete mít chuť, vykouzlí oblíbenou filmovou laskominu. Jenže jak takový stroj vybrat?

Jaký typ popkornovače preferujete?

Věděli jste, že popcorn znali už staří indiáni? Nemluvíme tedy o pochoutce moderní, i když je pravdou, že k největšímu rozmachu došlo v devadesátých letech minulého století, kdy v Americe došlo k masivnímu pěstování kukuřice. A to mělo za následek zvýšenou konzumaci popcornu, a to dokonce i napříč skutečnosti, že venku docházelo ke druhé světové válce.

V případě, že si chcete i v pohodlí domova vyrábět vlastní popcorn, musíte si vybrat ideální typ popkornovače. Zatímco některé jsou vhodné pro domácí používání, jiné jsou profesionální, vhodné do větších podniků a provozoven.

TIP: Hledáte potřeby pro rychlá občerstvení? Více na www.eprumysl.cz

Jaké parametry rozhodují o výběru?

Abyste neprohloupili a skutečně si koupili takový stroj na výrobu popcornu, který vám bude vyhovovat, musíte sledovat několik parametrů. Předně to, jak velká je kapacita výrobníku. Bude vám stačit nebo jste velkou rodinou a vyžadujete trochu větší kapacitu než na jednu porci?

Kromě kapacity výrobníku vás bude zajímat také výkon stroje. Čím větší výkon bude, tím efektivnější a rychlejší bude výroba dobroty. A tím se dostáváme k dalšímu parametru, kterým je rychlost stroje. Domácí popkornovače obvykle dokážou vyrobit popcorn do zhruba čtyř minut.

A samozřejmě se dívejte i na design. V současné době na vzhledu záleží, a to i v případě strojů na popcorn. Zejména pokud nebudete stroj uklízet z kuchyňské linky, měl by vám do kuchyně svým zpracováním zapadnout.

Related posts

LANXESS zavádí do praxe odborné znalosti a technologie pro čištění odpadních vod

no-media.cz

Seznamka randino.cz je příjemné místo k seznámení

no-media.cz

Porovnání obalových materiálů – do čeho můžete balit své zásilky?

no-media.cz