Reklamní články

Jaké jsou oblíbené seriály na Voyo?

Mít Voyo předplatné je v současné době poněkud běžné. Lidé svůj čas tráví tím, že sledují oblíbené televizní pořady nebo filmové snímky a když jsou navíc v češtině, je to velké plus. A právě Voyo takovou podívanou v českém jazyce nabízí, čímž se od ostatních zahraničních platforem liší. Pojďme se podívat na seriály na Voyo, které se řadí k vůbec nejsledovanějším.

více v článku...

Znovu 20

Mít i v padesáti možnost zapadnout mezi mladší generaci a uspět v jejich světě – to je pro mnohé pouze nesplnitelným snem. Ale pokud na dvacet opravdu vypadáte, proč nezkusit své štěstí? Ostatně přesně o něčem podobném povídá jeden z nejoblíbenějších seriálů na Voyo, a to Znovu 20. Tento seriál byl v jednu chvíli vysílán i na běžné televizní stanici v televizi, poté se ale stáhl a nyní dominuje právě streamovací platformě, kde se diváci mohou radovat už z jeho šesté série.

Seriál má své kouzlo i díky tomu, že je vtipný. Není to tedy suchá podívaná, při které byste sledovali jenom matku snažící se uspět v současném moderním světě, kde právě mládí je tím největším benefitem.

Městečko Schitt’s Creek

Pokud jste milovníkem komedií, a ideálně těch netradičních, doslova si zamilujete městečko Schitt’s Creek. Seriál si vás naprosto obtočí díky příběhu, který povídá o zbohatlické rodině, jež se prakticky ze dne na den ocitne úplně na mizině. Najednou jsou přepychová auta, luxusní sídlo i drahé značky oblečení pryč. Jediné, co jim zbylo je pouze malinké městečko, které bylo v minulosti koupeno spíše jako vtip, ovšem nyní se jedná o místo, kam se musí přestěhovat.

Podle mnoha filmových a seriálových kritiků se jedná o povedený, výjimečný kousek. Na svých bedrech mají seriál Kanaďané a právě v této domovině seriálová podívaná sklidila nevídaný úspěch. Dokonce se ve své domovině zařadil i mezi nejsledovanější seriály vůbec, a to už je solidní důvod, proč se na seriál podívat, že ano?

Ordinace v růžové zahradě

Aby televize Nova přilákala své diváky na Voyo, rozhodla se v minulosti pro několik kroků. A jedním z nich bylo i převedení nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě právě na tuto streamovací platformu. Z řad diváků byl po tomto kroku slyšet jenom nesouhlas a nadávky, dnes se ti skalní fanouškové dívají na své oblíbené pořady i na této platformě a nestěžují si, protože je podívaná alespoň bez reklam.

A tak můžeme do seznamu nejoblíbenějších seriálů zařadit i Ordinaci v růžové zahradě, která už ani zdaleka není jenom z doktorského prostředí, jako tomu bylo na naprostém začátku před patnácti lety. Dnes se už podívaná rovná spíše akčnímu seriálu, ale i to si nachází své fanoušky.

Agatha Christie: Zkouška neviny

Že patříte mezi milovníky detektivních příběhů? Pak si zamilujete příběhy z románů Agathy Christe, která se patří ke spisovatelkám s nejlepšími detektivními příběhy vůbec. Na motivy její detektivy je natočen i dvoudílný seriál Zkouška neviny, který si můžete také pustit na Voyo. Mezi diváky se jedná o věc velice populární, který si každého člověka doslova omotá kolem prstu.

Začíná se čím jiným než vraždou čili pozornost diváka se zachytí prakticky ihned. Bude vám od první chvilky jasné, kdo je vrahem, nebo si nebudete vědět rady až do samotného konce?

Případ Roubal

Streamovací platforma Voyo se v posledních měsících opravdu činí a svým divákům a předplatitelům chce nabídnout opravdu kvalitní podívanou. I proto se rozhodla točit minisérie, které mezi seriály také můžeme zařadit. A vůbec prvním z nich byl Případ Roubal pojednávajícím o vrahovi z devadesátých let, který své oběti házel prasatům, aby po nich nezbylo ani památky.

Related posts

Pracovní oblečení a jeho nejdůležitější vlastnosti

no-media.cz

Seznamka randino.cz je příjemné místo k seznámení

no-media.cz

Profesionální kávovar je vizitkou každé firmy

svet zeny