14.7 C
Praha
17.9.2019
Aktuality 24 – přehled aktuálního zpravodajství
Pro ženy

Jazyková škola pro nejmenší, ale i pro dospělé – už se těšíte?

Hledáte jazykovku, kde se budete vy nebo vaši blízcí skutečně těšit? Podívejte se na možnosti, které můžete získat, když se stanete součástí opravdu kvalitní jazykovky. Už se těšíte, až budete válet jazyky? Tak směle do toho!

Jazyková škola pro malé i velké

Jazyková škola Praha je místem, kde si malí i velcí vyberou z široké nabídky jazyků. Přejete si, abyste vy nebo vaše děti drželi krok se světem, a domluvili se přirozeně anglicky, německy, francouzsky, italsky španělsky nebo rusky? Nic není problém! Jazykovka, kde se budete vy i vaše děti opravdu těšit, nabízí výuku pro děti již od 5 let. Hurá za objevováním! Děti se osmělí při programech KAMARÁDI, nebo si zdokonalí jazyk při individuálních lekcích.

Kurz Flyers i pro vaše děti?

Přejete si vaše děti povzbudit k dalšímu zdokonalování se v jazyce? Chcete, aby navštěvovaly kurz, kde se zbaví ostychu z mluvení? Hravá a motivační forma kurzů, které jsou určeny pro žáky základních škol, nadchne i vašeho školáka! Kurz Flyers  je pořádán ve spolupráci s British Council, kde je závěrečné testování prováděno. Jedinečná metodika tohoto kurzu spočívá i v tom, že během jeho průběhu děti získávají „erby“, které jsou odměnou za jejich dovednosti. Kurz je zakončen certifikátem.

A co dospělí?

Přejete se zdokonalit v jazyce? Dáváte přednost skupinové výuce, kde si užijete kromě velkého pokroku v jazyce také legraci a interakci s ostatními studenty, nebo jste příznivci individuální výuky, kdy máte lektora jen pro sebe? Obě varianty si můžete vychutnat v jazykovce, která vás bude skutečně bavit!

Už se těšíte na svou první lekci jazyka? Svět nepočká, držte s ním krok! V jazykové škole, která nabízí různě zaměřené kurzy, vás to bude skutečně bavit, a na další hodiny se budete vy i vaše děti těšit!

Related posts

Mrkvová polévka se zázvorem

info@press-media.cz

Avokádo zelené super ovoce

info@press-media.cz

Luxusní parfémy, které svádí k pokušení

info@press-media.cz

Dospáváte přes víkend? Jak to ovlivňuje váš metabolismus?

info@press-media.cz

Jsem vegan

info@press-media.cz

Domácí zázvorový sirup

Leave a Comment