Pro ženy

Je seznámení přes seznamku realistické?

Realistické je samozřejmě úplně vše, čemu to dovolíte. A nyní budu hovořit sám za sebe jako za manažera portálu TadyJsem.cz.

Jen pro připomenutí, TadyJsem.cz je nově vzniklá platforma, sdružující on-line seznamku, portál práce a burzu věcí zdarma.

Nedávno se mi do rukou dostala jedna moudrá kniha. A já nad ní zajásal. Neboť přesně vystihovala přesvědčení našeho celého týmu TadyJsem. Kniha popisuje, jak důležité je být sám sebou a jak důležité je najít nejdříve svou vlastní spokojenost. Neboť u ní, to začíná.

Než se na on-line seznamku registrujete, dbejte na to, aby vaše láska vůči sobě byla čistá a silná. Aby vyrovnanost vaší osoby, doslova přitahovala ty, které byste rádi poznali.

A to hovoříme všeobecně. Nejen o seznamce TadyJsem.cz

Co dělat, pokud sám se sebou spokojený nejsi?

Nejsi-li spokojený sám se sebou, žádný nový vztah ani zážitek ti spokojenost plně nepřinese i kdyby se to tak mohlo na první pohled jevit. Můžeš dosahovat úspěchů v práci, sexu, cestovat po celém světě či mít milióny na bankovním kontě. Přesto po dosažení těchto všech věcí, tě pocit vlastní nespokojenosti zase doběhne.

Většinu času jsme si sami sobě společníkem a pokud nám náš společník něčím vadí, budeme vždy rozhozeni.

V knize se hovoří, že pokud se ti podaří najít příjemného společníka v sobě samém, pak na okolí budeš působit spokojeně.

A spokojenost, vyrovnanost, veselost a vnitřní klid, jsou doslova magnetem pro okolí. Lidé prahnou po dokonalosti, míru, kouzlu lásky, a všem co jim přijde atraktivní. Doslova je to magicky přitahuje.

Svým vlastním kouzelným nastavením se tedy stáváte atraktivním pro své okolí.

Celá duše vašeho já, má vliv na celou řadu sekundárních projevů. Na písmo, na styl komunikace, na způsob myšlení… na vývoj událostí. Má vliv na náladu okolí a jejich reakce.

Vpadnete-li jednou do správného rytmu vašeho krásného a kouzelného já, zadaří se vám úplně ve všem, co si jen umanete.

Je třeba také přijmout fakt, že vše má svou správnou dobu. Ale cesta a cíl je tím nejdůležitějším. Prostě je třeba vydat se tím směrem kde cítíte svůj vysněný cíl. Jak duševně, tak fyzicky. Ztotožněte se s představami o svém dokonalém já a začněte konat tak, jako byste jim již byli.

Když přijmete, že jste již tou dokonalou osobou a nosíte v hlavě její obraz, tělo si na to navykne a samo se přizpůsobí. Samo vykoná to, po čem prahnete.

V tom je kouzlo duše a vědomí. Stačí mu dát dobrý impulz.

A takto nějak to funguje samozřejmě i na naší seznamce TadyJsem.cz. Vše, co tam ze sebe budete vysílat se vám vrátí zpět.

Příště se k danému tématu vrátíme a budeme si povídat dál. Těšíme na vás na TadyJsem.cz, Milan Žák za tým TadyJsem.

Related posts

Jak nakupovat náramky z minerálů

no-media.cz

Jak na moderní a jednoduchý e-learning zaměstnanců?

PH

Svatební výzdoba by měla být součástí každé svatby

no-media.cz