Zprávy

Jedete do Karlových Varů? Karlovarské oplatky nesmíte minout

Lázeňská města mají své tradiční produkty. Zpravidla k nim patří lázeňské oplatky, které jsou vyráběné desítky let a mají ověřenou kvalitu, co se týče chuti, vůně i způsobu přípravy a balení. Pokud jedete do Karlových Varů, musíte ochutnat Karlovarské oplatky. Stejně tak byste je měli zabalit při návratu domů a obdarovat všechny, koho máte rádi.

Lázeňské oplatky a lázeňské trojhránky

Tak, jako se vyvíjí různá odvětví, technologie a kde co dalšího, i na poli lázeňských oplatků můžeme pozorovat změny. Např. nejprve byly k dostání jen klasické kulaté oplatky. Dnes už se můžeme těšit i na Karlovarské trojhránky. Obměnu je možné s plynoucími léty spatřovat také v příchutích náplní.

Kvalita přetrvává, tradice výroby sahá již do roku 1788. Báječné je, že si ji můžeme dopřát nejen v samotných Karlových Varech, kde najdeme hned tři prodejny. Další se nachází v Praze, ale Karlovarské oplatky jsou k dostání také v prodejnách obchodního řetězce Globus. Nakoupit si ale můžete i z pohodlí domova díky e-shopu.

Kupte si Karlovarské oplatky mnoha příchutí

Díky e-shopu si můžete hned teď objednat třeba populární oříškové Karlovarské oplatky. Oblíbená je i čokoládová a vanilková příchuť, jablečná se skořicí, citronová nebo třeba kokosová a mandlová. Mladí i senioři mají rádi lázeňské oplatky s nugátem, lahodná je i příchuť s karamelem nebo s bílou čokoládou.

Pokud máte zájem o trojhránky, ty si můžete vybrat ve dvou variantách, a to s příchutí čokolády nebo nugátu.

Udělejte radost i sami sobě

Mnoho návštěvníků Karlových Varů na sobě šetří a oplatky veze své rodině, přátelům, kolegům do práce či třeba sousedům. Neudělejte stejnou chybu, a pokud v tomto krásném městě budete, kupte si lázeňské oplatky i jen tak, do ruky. Dýchne na vás jedinečná lázeňská atmosféra, která je „k mání“ jen v pár městech u nás.

Více informací najdete na kvoplatky.cz.

Related posts

Elektronická docházka – pro snadnější správu mateřské školy

no-media.cz

České úřední desky od firmy DigiDay respektují cirkadiánní rytmy

no-media.cz

Exotické druhy papoušků: Co potřebujete vědět o chovu arů, kakadu a podobných ptáků

no-media.cz