Auto Moto

Jste z Chomutovska a hledáte kvalitní autoservis či půjčovnu vozíků?

Mít povědomí o spolehlivém, kvalitním a rychlém autoservisu, je v dnešní době doslova zázrak. Všude jsou dlouhé čekací lhůty, nezřídka se setkáváme s neodborným personálem. To neplatí, pokud váš vůz svěříte do péče společnosti H + H CAR s.r.o. Jde o autoservis a půjčovnu přívěsných vozíků z Málkova u Chomutova.

Autoservis Málkov, Chomutov nejen pro opravy vozidla

Potřebujete si objednat STK? Pak jste tady správně. Stejně, jako když potřebujete běžné služby autoservisu. Společnost se zaměřuje na opravy vozů všech značek, provádí komplexní diagnostiku a nabízí velké množství náhradních dílů. Opravy, údržba vozidel, diagnostika na vozech všech značek, je tady na denním pořádku. Vždy můžete očekávat efektivní a spolehlivé služby tak, abyste mohli celoročně bezpečně jezdit po silnicích i dálnicích.

Autoservis je rád, když se rozhodnete pro dlouhodobou spolupráci. Nezáleží přitom na tom, zda právě potřebujete pravidelnou údržbu, nebo rychlou opravu, či diagnostiku problému. Vždy vám je k dispozici.

Autoservis provádí i výměnu pneumatik, řeší klimatizace a topení a vše s nimi spjaté.

Půjčovna vozíků pro všechny zájemce

V nabídce má půjčovna vozíků různé přívěsné vozíky k půjčení, ale také k prodeji. Liší se od sebe typem, velikostí i nosností. Bezpečně tak přepravíte všechny své zásilky nebo náklady. Informovat se můžete na telefonním čísle +420 602 256 511, vyřízení smlouvy je rychlé, trvá do pěti minut.

Při půjčení přívěsu je nutné počítat s vratnou kaucí ve výši 2 000 Kč nebo 3 000 Kč dle typu vozíku. Aktuálně nabízí H + H car s.r.o. akci, kdy si můžete během víkendu půjčit přívěsný vozík za cenu jednoho dne. Volit můžete bržděné nebo nebržděné přívěsy s plachtou i bez plachty s nosností do 750 kg, nebo autopřepravníky s nosností do 2 700 kg.

Neváhejte a obraťte se na H + H Car s.r.o. Autoservis i půjčovna přívěsných vozíků jsou vám plně k dispozici.

Related posts

Ekologická likvidace vozidla – jak postupovat a co zařídit?

no-media.cz

Představujeme e-moped Racceway

no-media.cz

Platnost dálniční známky si vždy raději ověřte

PH