Reklamní články

Kam s dětmi na výlet už rozhodně víme

Zná to každý rodič, a sice zdlouhavé přemýšlení nad tím, kam s dětmi na výlet, který by bavil nejen je, ale i dospělé. Ne vždy je to jednoduché, není tomu tak? Tudíž jsme na to s manželem letos pěkně vyzráli a na výlet jsme se s dětmi vypravili do tolik oblíbeného tropického ráje v Hukvaldech. Výlet byl skutečně pestrý a nabitý spoustou nových informací, které děti hltali s otevřenou pusou a to zejména z toho důvodu, že zvířátka, o kterých byla řeč i tropické rostliny, mohli vidět na vlastní oči a dokonce si na ně i sáhnout. Na odreagování dobře posloužila vodní překlápěčka i vodní kolo. Dceru nadchlo jezírko plné rybiček a syna zase kvetoucí kaktusy a tolik zajímavé masožravé rostliny, přičemž jsme si alespoň jednu masožravku museli povinně pořídit i domů. Byl to tedy výlet, se vším všudy.

Tipy na výlet s dětmi byly rozlišné

Tipy na výlet s dětmi se od našich známých a blízkých velmi rozcházely. Jednou to měl být zoologická zahrada, která bavila sestřinu dceru, podruhé zase botanická zahrada, ze které byla unešená sousedčina dcera a tak dále. Nakonec jsme se tedy rozhodli dát hlavy dohromady a vzešel z toho perfektní výlet, který obohatil mluvící papoušek Ara, Žako, Amazoňan, Kakadu a také nesměl chybět Loskuták. Ten děti nadchl ze všech nejvíce a to zejména proto, že intonace lidského hlasu mu šla skutečně neuvěřitelně. 

Dětem se výlet líbil

Až zase za pár let nebudeme vědět, kam s dětmi na výlet, vezmeme je opět na toto pro ně nyní již známé místo. Hukvaldský Tropic je skutečně ojedinělou destinací, která nadchne malé i velké, o čemž jsme se sami přesvědčili. Tropické skleníky plné citrusů, mučenky, vavřínů a fíkovníků nadchly nejen mého muže, nýbrž nenechaly chladnou ani mě. Dětem se zase líbilo představení Leguána zeleného, jehož domovinou je Jižní Amerika. A co teprve výběh králíčků, ze kterého jsme nemohli děti dlouhou hodinu dostat ven? Jedním slovem dokonalý výlet pro rodinu s dětmi.

Related posts

Jaké jsou oblíbené seriály na Voyo?

no-media.cz

Profesionál nebo demolice svépomocí?

no-media.cz

Druhotný software je levné a efektivní řešení

svet zeny