Pro ženy

Kam se vydat v létě s dětmi, aby pro ně byly prázdniny nezapomenutelné?

Určitě již přemýšlíte o tom, jak si naplánovat svůj letní čas. Týden byste rádi trávili v České republice, aby děti poznaly krásy našich zemí? Podívejte se, kam se vydat.

Hurá na chalupu!

Na tyto zážitky jen tak nezapomenete. Možná se stanou námětem mnoha veselých hovorů s přáteli. Levné chaty k pronájmu zajišťují skvělé zázemí pro celou rodinu. Nezapomeňte si uvolnit dostatek paměti ve svém telefonu, budete stále fotit a natáčet! Pronájem chalupy s bazénem vám umožní zrelaxovat se po náročném pracovním období a zažít legraci, na kterou jste se již dlouho těšili.

Vydejte se na bojovku

Přímo z vaší chalupy, která bude třeba na samotě u lesa, se pak budete vydávat na větší či menší výpravy. Bojovka je přitom skvělý způsob, jak si užít kousek legrace a kousek objevování. Nachystejte dětem bojovku v okolí vaší chaty a těšte se na nové zážitky, které vám tato výprava přinese. Bude na konci cesty zahrabán tajemný poklad? Nebo se tam bude skrývat poukaz na štípání dřeva? Je jen na vás, jak moc legrace si dopustíte vytvořit.

Tanec v dešti

K chalupám neodmyslitelně patří jistá míra pohody. Neřešit věci, které nelze ovlivnit. Bude vám chvíli pršet? Dobře, nachystejte si dostatek teplé vody a příjemný čaj na zahřátí, ať se máte kam vrátit. A pusťte si hudbu k dešťové diskotéce. I ze zdánlivé nepřízně počasí lze vytvořit jedinečný a veselý zážitek. Děti budou vědět, že špatné počasí neexistuje.

Seriózní vědecká práce

Co by to bylo za prázdniny v přírodě, kdybyste nedokázali určit ani jeden strom nebo brouka? Ve své oblíbené knihovně si na dovolenou půjčte encyklopedie naší přírody a vydejte se do akce. Kdo pozná hovnivála, buk, lísku, nebo třeba stopy od srny, vyhrává. Co? No přeci poukaz na štípání dříví.

Na dovolenou na chatě vaše děti nikdy nezapomenou. Je libo zážitky, které prožijete doslova za humny?

Related posts

Úspěšné seznamování není jen o štěstí nebo náhodě

no-media.cz

Co o vás napoví kabelka? Aneb když módní doplňky mluví

no-media.cz

Zimní večery v teplácích? Máme tipy na ty nejlepší kousky pro dámy

no-media.cz