Reklamní články

Kapesní cena Huawei P50 oznámena v češtině

Myšlenkou pro první generace skládacích smartphonů bylo poskytnout standardní velikost displeje smartphonu a tabletu společně na jednom zařízení, což nabízí několik výhod, zejména pokud jde o sledování a produkci videa. Huawei P50 Pocket je smartphone Huawei. huawei p50 pocket český smartphone byl představen v prosinci 2021. Obsahuje 6,9palcový displej, čipset Snapdragon 888 4G, 4000 mAh baterii, 512 GB vnitřní paměti, 12 GB RAM. Huawei P50 Pocket začíná na 33 750 Kč.

Haptika, design a zpracování:

P50 Pocket se díky své hmotnosti 190 gramů a hubenému tělu o tloušťce pouhých 7,2 milimetrů velmi pohodlně drží v ruce. Přidejte plně zaoblenou zadní povrchovou úpravu, která dobře splyne s rámem a eliminuje drsný pocit.

Skládací mechanismus:

Protože je smartphone po otevření příliš velký, pravděpodobně se nevejde dobře do všech kapes kalhot. Řeší problém a P50 Pocket lze snadno složit a snadno rozpůlit, takže je vysoce prémiový, jedinečný a nezapomenutelný. Zavinovačka funguje dobře, bez nepříjemných zvuků a zavinování jako celek je trochu zábavné. Nejvýraznější výhodou Huawei oproti jiným produktům je neviditelná mezera v zavřeném stavu a mírně skryté zalomení uprostřed velké obrazovky, které se neprojevilo první den, ale během několika hodin bylo velmi viditelné. Použití. Na tomto místě je mimo jiné vidět viditelné světlo ve slunečním světle, ale na to si časem zvyknete. Nevadilo mi to. Navíc zalomení jde cítit i prstem, což mi nikdy nevadilo.

Jedinečný design zadní části:

Rám je vyroben z hliníku s lesklým povrchem, který vypadá dobře a nejvyšší kvality. Otisky prstů jsou však téměř magické. Zadní strana je vyrobena z lesklého skla s vlastním vzorem zasazeným do mnou testované zlaté a bílé. Kromě barev je designový jazyk podobný P50 Pro. Huawei umístí dva velké černé kruhy do levého horního rohu, které přitahují pozornost. Tři senzory a LED dioda jsou umístěny v horním kruhu, zatímco spodní kroužek se při bližším zkoumání promění v malou obrazovku.

Použití a funkce v každodenním životě:

Externí displej má vynikající displej, který se vždy zapne klepnutím na tlačítko času, datum, stav baterie a přijatá upozornění, což může být velmi užitečné v každodenním životě. Když dvakrát klepnete na obrazovku nebo zvednete smartphone, zobrazí se displej a obrazovka uzamčení. Pokud nyní potáhnete prstem dolů, zobrazí se všechna přijatá oznámení, která jsou dobře čitelná, až na mírnou úhlopříčku. Můžete také odstranit všechna oznámení jedním kliknutím.

Velký vnitřní displej:

Když Huawei P50 Pocket odemkneme, objeví se velký 6,9palcový OLED displej s výškou 21:9. Má rozlišení 2 790 x 1 188 pixelů, což poskytuje dobrý čistý obsah. Obrazovka navíc podporuje plynulou obnovovací frekvenci 120 Hz, díky které jsou animace a posouvání plynulejší. Navíc je zde dotyková frekvence 300 Hz.

Pokud uvažujete o koupi Huawei P50 Pocket v České republice, můžete si jej objednat online nebo zakoupit přímo v obchodě Huawei. Pokud si jeden koupíte, budete na něj jistě hrdí a budete se z něj těšit po léta. Díky úžasným funkcím se liší od ostatních smartphonů Huawei. A to i přesto, že jiné telefony různých společností mu v žádném ohledu nekonkurovaly.

Related posts

Golfový bag – který bude na hřišti pohodlný a zároveň funkční?

svet zeny

Profesionál nebo demolice svépomocí?

no-media.cz

Notebooky Lenovo

no-media.cz