Reklamní články

Kdy se vyplatí půjčka od nebankovní společnosti?

Nebankovní půjčky jsou oproti těm bankovním charakteristické především vysokou hodnotou RPSN, stejně tak vysokými úrokovými sazbami a benevolentnějšími podmínkami. Existují však případy, v nichž bankovní úvěr nepřipadá úvahu, proto se lidé obracejí na nebankovní společnosti.

Půjčka v insolvenci

Insolvence nastává v momentě, kdy dlužník není schopen splácet své dluhy, proto se dostává do insolvenčního řízení. Dlužníkem může být fyzická osoba, podnikatel i firma. Jednou z možností, jak urychlit insolvenční řízení a zbavit se tak dluhů co nejdříve, je půjčka. Banky však nepůjčí nikomu, jehož jméno se nachází na insolvenčním rejstříku, proto je jedinou možností okamžitá půjčka pro dlužníky u nebankovní společnosti. I v tomto případě však musí dlužník poměrně dlouho hledat, než se mu podaří dohledat nebankovní firmu, v jejíž nabídce je i okamžitá půjčka pro dlužníky v insolvenci. Nutné je dopředu počítat s vysokými úroky a možnými skrytými poplatky.

Půjčka po insolvenci ihned

Obdobné podmínky a pravidla má i půjčka po insolvenci ihned, která je produktem taktéž pouze nebankovních institucí. Bankovní společnosti dlužníkovi finanční prostředky zapůjčí až pět let po úspěšném dokončení insolvence. Velmi častá je situace, kdy je dlužník nucen ručit svým vlastním majetkem, bez toho mu půjčka po insolvenci schválená u některých nebankovních institucí nebude. Rychlost schválení je naopak velmi rychlá, finanční prostředky může mít žadatel zaslané na svém bankovním účtu již během několika málo hodin. Téměř všechny půjčky po insolvenci se dají vyřídit z pohodlí domova, a to vyplněním příslušného online formuláře. Odpadá tak dlužníkovi povinnost fyzicky dojít na pobočku společnosti. 

Půjčka pro nezaměstnané

Jednou z podmínek, které banky mají pro schválení půjček stanovené, je doložení stálých příjmů. V momentě, kdy je žadatel nezaměstnaný, nezbývá mu opět nic jiného, než si o půjčku zažádat u nebankovní společnosti. Vyhledávanou je například Tesco půjčka, která je rychle vyřízená a není pro její získání nutné dokládat stále příjmy. Recenze Tesco půjčky jsou vesměs pozitivní, kladné recenze Tesco půjčky vyzdvihují především nulové skryté poplatky a možnost pojištění. 

V současné době se však na trhu vyskytuje spousta dalších nebankovních společností, které ve své nabídce mají právě půjčku pro nezaměstnané. Jedná se například o Mando, Via SMS nebo COOLMONEY. Kromě výše úrokové sazby by si měl žadatel ohlídat výšku RPSN, která představuje celkové náklady spojené s úvěrem za období jednoho roku. 

Related posts

Desky pod umyvadlo jsou moderní a praktické – dodají šmrnc i vaší koupelně

no-media.cz

Oblasti, ve kterých najde virtuální realita své využití

no-media.cz

Sledujte nejlepší sportovní přenosy živě

no-media.cz