Reklamní články

Kompletní recenze HONOR FlyPods Lite

Honor FlyPods Lite jsou levné skutečně bezdrátové sluchátko s atraktivní cenou ve srovnání s ostatními konkurenty dostupnými na trhu.

Flypods se soustředí na funkčnost a jednoduchost. Zařízení má design pouzdra ve tvaru pilulky do nejmenších konstrukčních detailů. Honor FlyPods Lite jsou navrženy s ohledem na všechny potřeby uživatelů.

Sluchátka Huawei Honor FlyPods Bluetooth nemají jen stylový vzhled, ale také super výkonnou baterii a zcela bezdrátové nabíjení. Ještě atraktivnější je, že špičková verze využívá technologii Bone Voice ID.

Konstrukce a design:

Sluchátka i pouzdro jsou vyrobeny z polykarbonátového materiálu s elegantním povrchem. Bezdrátové sluchátka honor jsou k dispozici v obou obvyklých černých a bílých barvách.

Design do uší se stále pohodlně nosí, protože zakřivený design je vhodný pro většinu typů uší uživatelů. Co se týče odolnosti, pupeny snesou běžné cákance vody a potu. Pouzdra mají odolnost proti vodě IP54.

Izolace/komfort:

Zařízení má úžasný design do uší. Sluchátka Honor nezpůsobují při používání žádné nepohodlí. Hroty jsou vyrobeny z měkkých silikonových hrotů v kombinaci s lehkými nožičkami, které nezatěžují při nošení během rutiny.

Poupátka Honor postrádají Active Noise Cancellation ANC jako ostatní konkurenti na trhu, ale mají režim izolace, který hodně pomáhá.

Baterie:

Podle společnosti může výdrž baterie zařízení po úplném nabití trvat tři hodiny. Životnost baterie zařízení zcela závisí na použití, úrovni hlasitosti, prostředí a zdroji zvuku. Nabíjecí pouzdro pojme až 12 hodin šťávy. Díky kombinaci doby přehrávání a nabíjecího pouzdra vydrží zařízení celkem 15 hodin.

Zvuk:

Pokud jde o kvalitu zvuku, pupeny ukazují svou úžasnou kvalitu zvuku při 60-70 procentech hlasitosti, ale zvuk zůstává úžasný až do 80 procent hlasitosti. Při použití nad touto úrovní by byl šum a zkreslení o něco znatelnější než u ostatních konkurentů dostupných na trhu.

Ovládací prvky klepnutím:

Sluchátka sluchátek jsou také vybavena funkcí ovládání kohoutku. Pomocí dvojitého klepnutí vlevo se aktivuje jeden Google Assistant a podobným dvojitým klepnutím vpravo lze pozastavit nebo obnovit média.

Závěr

Honor FlyPods jsou jedny z nejlepších sluchátek TWS dostupných na trhu. Sluchátka jsou pohodlná a mají úžasnou kvalitu zvuku nabízenou ve slušné cenové kategorii.

Interakce gest Honor FlyPods je velmi cool. Vylepšil se na základě dostupných sluchátek, jako jsou AirPods od Apple. Můžete například dvakrát kliknout na levou náhlavní soupravu a probudit chytrého asistenta podu. Můžete také poklepat na náhlavní soupravu vpravo a pozastavit nebo zapnout přehrávání hudby.

Tak na co čekáš? Vezměte je do rukou ještě dnes! Huawei na svém internetovém obchodě nabízí Flypods za velmi rozumnou cenu.

Related posts

Spotřebitelské právo a jeho ochrana v praxi

no-media.cz

Přeceňování e-shopů je v současnosti ideálním nástrojem ke zvýšení zisku

no-media.cz

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

no-media.cz