Reklamní články

Krása a vytříbený styl spojily finalistky soutěže krásy s vivo X80 Lite

Vyzbrojte se do podzimního šera elegantním chytrým telefonem, který vaše kreativní ambice posune na zcela novou úroveň. Nejnovější smartphone vivo X80 Lite svým vzhledem i schopnostmi okouzlí nejen vás, ale i vaše okolí. Jeho kráse propadly i finalistky soutěže MISS CZECH REPUBLIC.

Jsou krásné, chytré a v každé situaci stylové. Účastnice prestižní soutěže MISS CZECH REPUBLIC sdílejí tyto vlastnosti s nejnovějším smartphonem vivo X80 Lite, který jim bude dělat společnost na cestě za vysněným titulem. Nabídnout může nejen výjimečný výkon a schopnosti profesionálního fotografa, ale také výjimečně tenké tělo se zadním skleněným panelem, který reaguje na UV záření. Pod různými úhly se jeho barva mění od zlaté po červenooranžovou a díky tomu bude vivo X80 Lite vždy originálním módním doplňkem.

Ohromte přátele a rodinu elegantním fotomobilem

V dnešní době naprosto běžně používáme fotografie a videa jako prostředek komunikace, a jsme jimi obklopeni nejen v digitálním prostoru. Vivo X80 Lite vám umožní skvěle fotit i natáčet i za zhoršených světelných podmínek. Díky tomu už nikdy nepřijdete o dokonalý záběr a zachytíte své zážitky a vzpomínky kdykoliv a kdekoliv.

Vaší hlavní výbavou pro pořízení perfektního záběru bude od nynějška 64Mpx zadní fotoaparát doplněný o 8Mpx širokoúhlý fotoaparát a optickou stabilizaci obrazu. S touto kombinací vás už nic nezastaví – bez problémů pořídíte jasné, ostré fotky a plynulé video třeba i za běhu. Díky možnosti delší doby expozice a celé řadě funkcí pro noční focení vás už nezastaví ani nejhlubší tma. Ani 50Mpx přední HD fotoaparát vybavený umělou inteligencí nezůstává pozadu. Bez problémů pořídí noční selfies s přáteli na večírku.

Vrhněte se do víru dění

Tenké tělo smartphonu vivo X80 lite vám skvěle padne do ruky a vy s ním můžete vyrazit kdykoliv a kamkoliv. Pokud by vašemu novému elegantnímu parťákovi náhodou scházela energie, nabít ho zvládnete díky rychlému 44W nabíjení FlashCharge na 61 % výdrže už za půl hodiny.

Díky kombinaci výkonného procesoru, rychlé operační paměti a nejnovější technologie chlazení dává tomuto smartphonu dostatečnou sílu postavit se jakékoliv výzvě, kterou pro něj vymyslíte.

Výhodná cena

Model X80 lite si mohou zákazníci pořídit ze 10 999 Kč. K nákupu obdrží fotbalový míč vivo jako dárek. Proč míč? Vivo je totiž hrdým partnerem mistrovsví světa, které proběhne letos v listopadu v Kataru.

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech

Related posts

Funkce a specifikace Honor Magic 4 Lite 5G

no-media.cz

Budou nás Android telefony neustále špehovat?

no-media.cz

Notebooky Lenovo

no-media.cz