Bydlení

Krátkodobé pronájmy dnes opravdu letí, tak využijte módní vlny!

Pokud máte nemovitost v našem hlavním městě, nezbývá než gratulovat – protože cena dnešních realit stoupá takřka nezadržitelným tempem a vlastníte tím pádem cenné aktivum. Byla by ale určitě škoda se jej ukvapeně zbavovat, když vám může garantovat zajímavý měsíční příjem.

Existují totiž nejen dlouhodobé pronájmy, které se v dnešní době pojí i s pár těžkostmi, velmi oblíbené jsou také pronájmy krátkodobého charakteru. Tedy ubytování na jednu, dvě nebo i tři noci pro turisty, jimž se zalíbila naše metropole a hodlají ji poznat opravdu zblízka.

Nemusíte dělat vůbec nic, svěřte se profesionálům

Možná už tuto myšlenku dlouho nosíte v hlavě, ale obáváte se složité administrativy nebo jednoduše nemáte tolik času, abyste se o všechno postarali sami nebo s rodinou. V tom případě se přímo nabízí správa krátkodobého pronájmu bytu, díky níž půjde vše doslova jako po másle!

Více než dvě desítky tisíc spokojených hostů, stovky spravovaných nemovitostí, pozitivní hodnocení a reputace, na kterou se můžete zcela spolehnout. Uvítání hostů, drobné opravy v bytě a zajištění úklidu, to vše za malou provizi z celkového zisku. Jaká je konkrétní kalkulace výdělku z pronájmu bytu? Zadejte několik základních údajů a propočty máte vlastně hned na stole. Udělejte si svou představu, jak by se vám mohlo vyplatit, kdybyste svůj byt dali do dobrých rukou…

Pasivní příjem, který rozhodně všechny potěší

Pár tisíc korun měsíčně, to se přeci vždycky hodí. A nemusíte se držet až u zdi, namístě je totiž i určité zvýšení zisku z pronájmu bytu – máte svůj potenciál a někdy stačí jen opravdu málo. Pravda, dobré hodnocení je sice velké plus, ale neznamená automaticky, že budete mít svůj byt vždycky plně obsazený. Pokud má třeba váš byt strategickou polohu v rámci Prahy, byla by škoda toho nějak nevyužít, že?

Related posts

Stěhování Brno: které lokality jsou nejatraktivnější?

no-media.cz

Kdy je nutná elektroinstalace: Jaké signály není dobré ignorovat?

no-media.cz

Jaké jsou nejčastější mýty o refinancování hypotéky?

no-media.cz