Reklamní články

Kvalitní kávovary k prodeji či pronájmu od Alacaffé

Vlastníte či provozujete firmu, kavárnu nebo hotel, do kterého kvalitní kávovar zkrátka neodmyslitelně patří? Česká společnost Alacaffé s dlouholetou působností na trhu nabízí jak prodej kávovarů, tak i pronájem kávovarů, které mohou dlouhodobě sloužit ve vašem podniku. O tom, jaké kávovary k prodeji nebo k pronájmu jsou k dispozici, případně jak funguje pronájem kávovaru, si pojďte přečíst v následujících řádcích.

Vyberte si z široké nabídky kvalitních kávovarů

Jako první se pojďme podívat na kávovary, které jsou určeny k prodeji. Vybrat si zde můžete z několika značek, které jsou prověřené časem a zaručují přípravu dobré kávy. Dostupné jsou automatické kávovary pro domácnost či firmu s menším počtem zaměstnanců, dále profesionální automatické kávovary, které můžete filtrovat podle požadovaného počtu šálků kávy denně, profesionální pákové kávovary a v neposlední řadě i repasované kávovary. Na veškeré tyto kávovary se vztahuje doprava zdarma, u vybraných dále najdete záruku o délce 36 měsíců.

Kávovary k pronájmu

Alacaffé nabízí kromě kávovarů na prodej také kávovary, které je možné užívat v pronájmu. V tomto případě jsou na výběr kávovary od 4 značek, přičemž pronájem kávovarů se pohybuje v cenové relaci od 833 Kč bez DPH měsíčně. Tato služba je určena pro všechny, kteří mají zájem o kávovar vysoké kvality, do kterého však nechtějí investovat jednorázově vyšší obnos peněz. Na pronajímané kávovary se vztahuje 100% záruka bez jakýchkoliv výjimek. V případě, že se vám kávovar po dobu pronájmu pokazí, náhradní, úplně nový vám bude doručen v co nejkratším termínu.

V rámci pronájmu získáte také odvápňovací a čistící prostředky zdarma, dále si budete moci objednávat čerstvě praženou kávu za zvýhodněnou velkoobchodní cenu, kterou sjednáme v rámci smlouvy o pronájmu kávovaru.

Neváhejte a vyberte si kávovar, který splní veškerá vaše očekávání. Díky němu si budete moci vy, vaši zaměstnanci, klienti nebo hotelové hosté užívat šálek chutné kávy kdykoliv na ni dostanete chuť.

Related posts

Honor X8: Rychlý přehled

no-media.cz

Češi i Slováci opět spolu, většinu z nich zajímá udržitelnost, hybnou silou eko revoluce jsou ženy

no-media.cz

Speciality české kuchyně byly skutečně výborné

no-media.cz