Bydlení

Kvalitní spánek zaručí správný rozměr povlečení

Dětská postýlka pro miminko, tulení ve dvou, dlouháni, co se chtějí pořádně přikrýt; to jsou situace, kde si s normální běžnou velikostí povlečení nevystačíte. Pro tyhle případy jsme tu ale my s řešením, které uspokojí každého. Na vás zbývá si jen dobře vybrat.

Běžný rozměr povlečení určitě všem nevyhovuje. Proto by měl mít každý možnost volby a my vám ji nabízíme.

Spolu pod jednou peřinou

Říká se tomu francouzské povlečení, má nestandardní rozměr 200 x 220 cm a hodí se pro dva, kteří jsou rádi stále spolu. Prý ho skutečně vymysleli Francouzi, a to proto, že i když dva chtěli mít v posteli k sobě co nejblíže, potřebovali určitý komfort. Rychle se to rozšířilo do celého světa, takže pokud se rádi tulíte, vyberte si z naší rozsáhlé nabídky. A pozor, hodí se i pro jednoho, třeba když se v posteli hodně převaluje. A co si budeme říkat, s francouzským povlečením je člověk připraven i na milou návštěvu!

Dlouháni v posteli

Narostli jste víc, než je běžný průměr? Je fajn, že máte ze své výšky skutečný rozhled na svět, ale bohužel, běžný spotřební průmysl vás často zanedbává. A když už najdete správnou délku, musíte většinou slevit ze svých estetických nároků. Ne tak u nás. Když jde o spánek, chceme, aby si vybral podle svých nároků každý. A proto u nás najdete prodloužené povlečení v rozměru 140 x 220 cm v oblíbených vzorech, barvách a materiálech.

To nejlepší dětem

Na správnou velikost povlečení má rozhodně nárok i nejmenší člen rodiny. Každé dítě potřebuje v postýlce pohodlí a správnou inspiraci, kterou zajistí dětské povlečení, zvláště když tam tráví většinu svého času. Něžná zvířátka, postavičky z pohádek, veselé barvy, to je na povlečení do malých postýlek o rozměrech 100 x 135 cm zaručeně to nejlepší, aby se vašim malým dobře usínalo a vstávalo. A když jsou větší a mají nárok na velkou postel, dětské povlečení v „dospěláckých“ rozměrech 140 x 200 cm s vhodnými motivy u nás najdete také. 

Related posts

Jak ušetřit na rekonstrukci rodinného domu?

no-media.cz

Trápí vás znečištěný městský vzduch? Známe ideální řešení

PH

Jaký bytový textil je doma potřeba?

PH