Zprávy

LEDWARE v elektronických úředních deskách nezklame

LEDWARE je označení softwaru, který v DigiDay vyvíjíme speciálně pro elektronické úřední desky. Jedná se o výkonný modulární systém, který nabízí efektivní kontrolu nad obsahem, včetně automatické aktualizace informací každého zařízení DigiDay.

Pomocí LEDWARE odpadají klientům veškeré starosti se správou obsahu úřední desky. Našemu systému stačí jednou předat zdrojovou URL adresu s prezentovaným obsahem odkudkoliv z webu. Software už se postará o všechnu další práci sám. Ať se jedná o úřední dokumenty, aktuality, nebo kalendář akcí, na vše jsou k dispozici moduly s ověřenou strukturou pro nejlepší dostupnost informací každému občanovi.

více v článku...

Otázky na vývojáře software LEDWARE pro elektronické úřední desky

V DigiDay má vývoj systému LEDWARE pod palcem náš vedoucí vývojového týmu Marek Šafránek. Položili jsme mu 3 otázky.

Marku, řekni nám, jaká funkce systému LEDWARE je zásadní?

Na tuto otázku je snadná odpověď. LEDWARE je řešení, které umožňuje zobrazení informací na elektronické úřední desce i ve chvíli, kdy dojde k výpadku internetového připojení. Systém si veškerá data ukládá do paměti, díky čemuž jsou dostupná za všech okolností. S každou naší novou deskou se navíc systém vyvíjí a posouvá vpřed. Zatímco úřední desky jiných značek většinou jen zobrazují webové stránky, ale když dojde ke ztrátě internetového připojení, všechny informace z úřední desky zmizí.

Jak bys popsal někomu, kdo si neumí LEDWARE představit, kde ho lze najít?

LEDWARE se nachází uvnitř každé elektronické úřední desky DigiDay. Koncovým uživatelům nabízí možnost aktualizace čehokoliv, kdykoliv a odkudkoliv. Majitel desky se stává jedním ze správců. Systém umožňuje po přihlášení sledovat a měnit jeho nastavení, což ale využívám hlavně my v DigiDay, protože jsme ti, kdo se o bezproblémový chod úřední desky nepřetržitě starají.

Co přesně může dělat DigiDay na dálku díky LEDWARE?

LEDWARE se skládá z více podsystémů, díky kterým můžeme nepřetržitě dohlížet na to, jestli deska funguje, nebo v jakém je stavu. Dále máme přístup k informacím o jejím výkonu, nebo hlášením o případných chybách. Nad systémem můžeme převzít v případě potřeby plnou kontrolu, nahrát do něj třeba aktualizace, nebo vyřešit konkrétní problém. To vše je možné z naší kanceláře bez nutnosti výjezdu k fyzickému zařízení.

S DigiDay si můžete být jistí

Díky elektronickým úředním deskám firmy DigiDay a zmiňovanému systému LEDWARE se veřejné instituce a organizace mohou spolehnout na to, že jejich spojení s občany je stabilní a efektivní.

Related posts

Oblíbené místa na autokempy v ČR

no-media.cz

Spotřebitelské ceny potravin 2019-2022: Česko vs. Itálie

no-media.cz

Jedete do Karlových Varů? Karlovarské oplatky nesmíte minout

no-media.cz