Pro ženy

Luxusní parfémy, které svádí k pokušení

Miluji, když o sebe žena dbá. K upraveným nehtům, padnoucímu oblečení a nepřehledným doplňkům ovšem vždy chci ještě něco navíc a tím něco, myslím vůni. Pokud žena, která se mi libí a mám s ní jít do společnosti, rovněž i krásně voní, jsem jen její. Proto mou drahou polovičku velmi rád zasypávám dárky, kterými jsou například luxusní parfémy, které na jejím dekoltu a šíji, tak neodolatelně voní. Má žena se navíc vůbec nebojí experimentovat a miluje jednoduché a trochu osobitější vůně. Záleží vždy na jejím momentální náladě a také rozpoložení. Jelikož má velmi náročné zaměstnání, není vždy jednoduché nalézt tu správnou náladu po návratu domů. Já ovšem velmi dobře vím, čím jí vždy zvednu náladu a to neodolatelným niché parfémem, který voní po vanilce, citrusech a bergamotu. Tato symfonie vůní, jí totiž vždy zlepší den. 

Luxusní parfémy nejsou hřích

Má žena netouží po drahých špercích, nekupuje si každý měsíc nové boty a ani tak často neobměňuje svůj šatní, nebo o tom alespoň nevím. Na základě toho si myslím, že rozhodně není hřích, když si jednou za čas pořídí vytříbený luxusní parfém, který jí vydrží neodolatelně dlouhou. Nejlepší ze všech jsou především ty parfémy, které voní i mě osobně. Je jich celá řada a samozřejmě, že mezi nimi mám svá esa. Díky tomu, že některé z nich dokonce obsahují i blahodárné afrodiziakum, není jistě třeba dodávat, které parfémy mi na mé ženě voní ze všech nejvíce. 

A parfémem se vždy cítí neodolatelně

Má žena je velmi krásná bytost, která má smysl pro krásu. Ráda se hezky obléká a na každé firemní akci či jiné společenské sešlosti mě velmi pěkně reprezentuje. Když si na sebe na firemní ples či jinou sešlost vezme své krásné červené šaty, které jí padnou jako ulité a k tomu se navoní jedním ze svých luxusních parfémů, cítí se naprosto neodolatelně a krásně. Dalo by se říci, že luxusní parfémy mou ženu doslova omlazují, ač na svůj věk vypadá velmi dobře a jen málokdo by jí tipoval 40 let. Jsem hrdý na to, že právě já mohu stát po jejím boku již neuvěřitelných 20 let.  

Related posts

Minerální šperky

no-media.cz

Balíte? Poradíme pár kosmetických nezbytností, bez kterých se neobejdete

svet zeny

Podle čeho vybrat zásnubní a snubní prsten? Řiďte se svým srdcem, ale i designem a druhem kamene

no-media.cz