Reklamní články

Malkia park: Vyrazte za zážitky do zooparku

Malkia park není zrovna zoologickou zahradou, jako spíše záchranou stanicí. Nové místo pro život zde našla řada zvířat, především kočkovitých šelem. Podívat se tak můžete na lvy, tygry, leopardy a mnoho dalších šelem. Kromě toho vás zde čeká však mnoho jiných zvířat a další možnosti, kam na výlet v okolí.

Zoopark

Malkia park je jedinečným místem, které se zaměřuje na záchranu zvířat. Vy sem můžete vyrazit za pozorováním kočkovitých šelem, ovšem i malp, lemurů, želv, či třeba vyzkoušet krmení lam, velbloudů a zeber. Na své si zde přijde každý milovník zvířat, pokud se tedy octnete v okolí Orechovej Potône, toto místo si rozhodně nenechte ujít. Vyplatí se v blízkém okolí ubytovat, čeká vás zde totiž řada dalších možností, kam vyrazit za zážitky. Například thermalpark Dunajska Streda.

Dunajska Streda

V Dunajskej Strede můžete zrelaxovat, ať už v páru, či s dětmi. Aquapark Dunajská Streda nabízí deset bazénů s mineralizovanou a termální vodou, která má skvělé účinky na zdraví. Kromě toho vás zde čeká také řada atrakcí, na kterých se zabaví i děti. Koupaliště Dunajská Streda je tak skvělou destinací pro každého. Pokud hledáte relax, vyrazte na wellness pobyt pro dva all inclusive v ubytování v blízkosti aquaparku.

Adrenalinové zážitky

Jestliže vás neláká odpočinek, ale spíše pořádná zábava a adrenalin, pak byste si neměli nechat ujít Slovakia ring. Jedná se o závodní profesionální okruh, kde si můžete užít rychlou jízdu. A to ve svém vozidle, či si zapůjčit závodní auto na místě. Kromě toho jsou však k pronájmu nabízeny také motokáry, a to pro dospělé i děti.

Okolí Dunajske Stredy nabízí spoustu zajímavých možností, kam můžete vyrazit. Pokud tedy hledáte ideální místo na dovolenou, tohle je rozhodně správná volba. Čeká vás zde spousta nových zážitků.

Related posts

SEO optimalizace

no-media.cz

Webová analytika: Sledujte, měřte a vyhodnocujte návštěvnost a chování uživatelů na svém webu

no-media.cz

Krása a vytříbený styl spojily finalistky soutěže krásy s vivo X80 Lite

no-media.cz