Pro ženy

Mango, ta pravá móda

Módní firma Mango je firma, která vyrábí nadčasovou módu. Má mnoho zajímavých kolekcí. Na volnočasové aktivity, do kanceláře, denim a také total look, pletenina i sportovní kolekce

Mango vyrábí také šperky, které se hodí skvěle na denní i večerní nošení. Jsou velmi zajímavé a vyrobeny z pozlaceného nebo postříbřeného kovu. Nebo také ze slitiny zinku a nerezavějící oceli.

Aktuální kolekce šperků jsou velmi drobné kamínky, které jsou umístěny na jemném řetízku. Jsou zastoupeny geometrické vzory, reliéfy, nebo také přírodní kameny, vybroušené i v surovém stavu. 

Kolekce je zabarvena do jemných zlatorůžových tónů. Můžete si vybrat také kruhové náušnice nebo rustikální prsteny či náramek s fasetovými skleněnými kamínky.

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy.

Podívejte se na náš blog. Čím se zabývá astrologie a čím astronomie? Můžete si zde například přečíst zajímavosti o znamení býka nebo o znamení  zvěrokruhu váhy.

Related posts

Zima řádí venku, teplo ve vašem šatníku. Co nastupuje na scénu s přechodem období?

no-media.cz

Jak svému autu dopřát tu nejlepší péči

svet zeny

Jsem vegan

no-media.cz