Pro ženy

Máte doma málo místa? Kupte si umělý vánoční stromeček v malém rozměru, který bude i tak kouzelný

Je docela běžné, že lidé nemají doma místo nazbyt. Jakmile se blíží Vánoce, mnozí sledují, co jim doma přibylo, že je místa na vánoční stromeček zase méně. Někomu se narodily děti, a tak strom nemůže být tam, kde býval, někdo se přestěhoval do menšího, protože prostorný dům či byt nemohl z ekonomického hlediska „utáhnout“. Ať už potřebujete malý vánoční stromeček z jakéhokoli důvodu, vyberte si z bohaté nabídky na svetstromku.cz.

Stromečky pro každého zákazníka

Nabídka e-shopu svetstromku.cz je skutečně obrovská. Můžete si koupit např. umělý vánoční stromek 120 cm, který by vám mohl výškově vyhovovat. Co třeba umělý vánoční stromek borovice bílá vysoká 120 cm? Právě takový stromeček teď můžete v tomto e-shopu koupit se slevou 870 Kč z původní ceny.

Borovice patří k velmi vyhledávaným stromečkům a zmíněný umělý model je díky své bílé barvě sváteční a hezký i jen tak, bez vánočních ozdob. Ať už jej nazdobíte stříbrnými, zlatými, rudými nebo třeba modrými baňkami, všechny barvy k němu dokonale ladí.

Malé stromečky můžete koupit i v kategorii 60 – 110 cm. I když chcete mít vánoční stromeček na stolku nebo třeba komodě, tahle výšková kritéria vám to umožní.

Další možností je umělý vánoční stromek 150 cm, který mohou mnozí z nás také ještě považovat za menší typ, pak už následují stromečky vyšší.

Stromečky úzké i v květináči

Další možností, jak vybírat vánoční stromek do menších prostorů, je nahlédnout do kategorie úzkých stromků. Přece jen na šířce záleží, ať už bude stát stromeček na zemi nebo někde jinde. Také stromky v květináči jsou kategorií, v níž najdete vzrůstově malé stromky. Přitom jsou doslova kouzelné, nepotřebují stojan a můžete je nazdobit i s květináčem.

Podívejte se na svetstromku.cz a vyberte si stromeček, který vám vaše prostory dovolují. Určitě zde najdete ten správný a krásný.

Related posts

Dámské peněženky i jako doplněk

no-media.cz

Dospáváte přes víkend? Jak to ovlivňuje váš metabolismus?

no-media.cz

Co o vás napoví kabelka? Aneb když módní doplňky mluví

no-media.cz