Zprávy

Mimozemšťané ve filmech

Ve sci-fi filmech se objevují mimozemšťané, kteří vypadají velmi zvláštně. Mají také různé barvy či velikost. Častá barva je modrá, která je zajímavá.

Objevila se například ve filmu Avatar, nebo ve filmové sérii Avengers jako mimozemšťanka Nebula. Kreslený film Útěk z planety je plný modrých mimozemšťanů a v Pátém elementu se objevila modrá operní pěvkyně.

Stejně tak jsou oblíbení zelení mimozemšťané, kteří se objevují především v kreslených filmech. Zelená je také v Green lantern, kde se objevují strážci vesmíru. 

Černým mimozemšťanem byl například vetřelec, který je velmi slavným. Má mnoho pokračování a natáčí se průběžně nové díly. Ve filmu Domov se objevili fialoví mimozemšťané, kteří jsou velmi vtipní.

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy.

Podívejte se na náš blog. Jaký je rozdíl mezi normálním horoskopem a tím čínským? Můžete si zde například přečíst zajímavosti o znamení berana nebo vodnáře či  o znamení  zvěrokruhu panna.

Related posts

Želvy ve šperkařství

no-media.cz

Chcete lépe zapadnout do české společnosti? S našimi kurzy to půjde snadno.

no-media.cz

Jak si pro sebe zvolit ideální kolo?

no-media.cz