Finance

Nejjednodušší výdělek bez práce? Investice do P2P půjček

Jestli je něčeho nevyčerpatelné množství, tak to jsou žadatelé o půjčky. Stále méně lidí se s žádostí o půjčku obrací na banku. Proč? Je to zdlouhavý proces, u kterého je potřeba mnoho potvrzení a málokdo na půjčku skutečně dosáhne. To je důvod, proč si lidé půjčují od lidí na P2P portálech. Půjčovat si mohou i od vás. 

Půjčování peněz je totiž tou nejjednodušší formou pasivního příjmu. Díky P2P portálům to můžete legálně dělat každý měsíc a mít tak zajištěný stálý pasivní příjem zcela bez práce. 

Vydělávejte půjčováním

Možná si říkáte, že p2p půjčky investice vyžadují mnoho peněz, ale není tomu tak. Lidé nepotřebují jen velké půjčky, mnoho lidí potřebuje třeba i pár tisíc na nečekané výdaje. Abyste mohli investice do půjček provádět, je zapotřebí se zaregistrovat jako investor a to na webu Julu.cz. Jde o jednu z nejpopulárnějších P2P platforem u nás, která je licencovaná u ČNB a průměrné zhodnocení jejích investorů je 15, 8 %.

Funguje to velmi prostě, jakmile se zaregistrujete, bude vám k dispozici seznam žadatelů. Můžete si z něj vybírat, komu půjčku poskytnete. Půjčky se liší podle rizikovosti a částky začínají už od 2 tisíc korun. Můžete si podle rizikovosti vybírat ze 6-ti typů půjček, od půjček s ručením nemovitostí a doložením příjmu, u kterých je nejnižší riziko, až po půjčky bez doložení příjmu, u kterých je větší riziko, ale také větší úročení. Všichni žadatelé jsou prověřování v registrech. 

Jakmile někomu půjčku poskytnete, následně vám bude pravidelně splácet v měsíčních splátkách navýšených o úroky, které jsou vaším profitem. Kolik vám vlastně investice do p2p pujcek vydělá? To si můžete snadno spočítat přímo na webu Julu.cz, kde je vám k dispozici investorská kalkulačka. Mnoho lidí žije v představě, že jsou investice něco mimořádně složitého, ale investovat může skutečně každý. Zajistíte si tak pasivní příjem a postaráte se, aby se vám mohly naspořené peníze zhodnocovat i když spíte. 

Žadatelů o půjčky bude vždycky dost, takže můžete mít zajištěný trvalý pasivní příjem, který v dnešní době zajisté přijde vhod.

Related posts

Maloobchodní tržby v lednu výrazně zvýšily tempo růstu

no-media.cz

Půjčka bez zajištění nevyžaduje složitou administrativu a dlouhé čekání

no-media.cz

Hypotéka nemusí být záhadou s odborníkem na naší straně

svet zeny