Zprávy

Nestačí vám váš párty stan svou velikostí? Spojte si dva stany v jeden, jak na to?

Pořídili jste si párty stan a potřebujete prostor v něm zvětšit? Řešení existuje a nemusíte si přitom kupovat nový větší párty stan. Jak na to?

Párty stany můžete spojit pomocí okapů

Párty stany mohou nabídnout různé rozměry. Nejmenší modely mohou mít podobu zahradního stanu 3 x 4 m. Existují ale i větší provedení jako stan 4 x 6 m, případně i ještě větší verze. Stan 4 x 8 m pojme už opravdu velkou společnost.

Vyhodnotit, jakou velikost z poměrně bohaté nabídky potřebujeme, však může být obtížné. Pořídili jste si svůj párty stan, ale poněkud jste podcenili jeho velikost? Nebo se u vás jednoduše sešlo výjimečně více hostů a potřebovali byste zastřešený prostor jednoduše zvětšit? Je to možné i bez dodatečných výrazných investic.

Můžete si jednoduše zakoupit nebo jen pronajmout druhý párty stan a postavit jej vedle toho stávajícího. Navíc se doporučuje je propojit. Za řádově několik set korun můžete u svého dodavatele párty stanů pořídit takzvaný propojovací okap. Což je jednoduchá pomůcka, která brání protékání mezi dvěma spojenými stany.

Jak na instalaci propojovacích okapů

Výhodou okapu je velmi jednoduchá instalace. Potřebovat budete v první řadě přímo okapy. Ty by měly odpovídat svou délkou délce stanu. Stejně tak se neobejdete bez držáků a odtokových žlabů, pokud s nimi vaše okapy již nejsou dodávány. Ne zcela nutným doplňkem je těsnící páska, která pomáhá udržovat spojení mezi žlaby vodotěsné.

Nejprve je tak potřeba vymezit pozici okapů. Vyznačte si ji tužkou či křídou. Poté připevněte držáky na oba konce žlabů pomocí šroubů nebo vrutů a následně je připevněte na stanové tyče. Ujistěte se, že jsou skutečně bezpečně připevněny.

Následně použijte těsnicí pásku podél každého švu v místě, kde jste je spojili dohromady. Tím utvoříte jednak další ochrannou vrstvu proti úniku vody a stejně tak zajistíte i vodotěsnost. Nakonec na obou koncích každého žlabu připojte svody, aby dešťová voda mohla bezpečně a spolehlivě odtékat z prostoru.

Related posts

Účelem čakrového systému je fungovat jako šablona pro Ňásu

no-media.cz

Bezpečnost a zvyky v Turecku

no-media.cz

Změna zaměstnání není věda

no-media.cz