Auto Moto

Nosiče kol na tažné zařízení Thule zjednoduší cestování a přepravu bicyklů

Sportovní týmy, které se v období letních prázdnin a dovolených vydávají na soustředění a chtějí si s sebou přibalit více bicyklů, obvykle řeší problém, jak kola na místo určení přepravit. V případě, že jedou vlakem, mnohdy bývá potíž přepravy více kol najednou. Cestování autobusem s tažným zařízením, do nějž se bagáž i kola naskládají, je sympatické řešení. V případě vlastní dopravy automobilem jsou usnadněním přepravení bicyklů nosiče kol na tažné zařízení Thule.

Bezpečné nosiče na kola se nejčastěji připevňují na kouli

Sportovci, ale i aktivně založené party přátel či mnohačetné rodiny mají k dispozici mnoho typů nosičů kol. Někdo volí upevnění na střechu auta, ale populárnější a výhodnější jsou nosiče kol na tažné zařízení Thule. Tyto držáky se přichytí takzvaně na kouli v zadní části automobilu. Máte na výběr mezi jednoduššími typy, jako je držák Thule 940, oblíbenými modely Thule Velospace XT 938 a 939 i Thule VeloCompact 926 nebo například skládacím typem Thule EasyFold. Existují pochopitelně i nosiče kol na tažné zařízení Thule, na něž se dají připevnit elektrokola.

Kupříkladu populární nosič kol na tažné zařízení Thule udrží až tři bicykly, dají se do něj upevnit i elektrokola, kdy jedno takové kolo může mít maximální hmotnost 30 kilogramů. Tento nosič je vhodný pro rozměry rámů 20 až 80 milimetrů a sám má rozměry 63 x 123 x 86 centimetrů, ve složeném stavu je pochopitelně výrazně skladnější. Váží 23, 1 kilogramu. Na zmíněný typ i další modely nosičů kol na tažné zařízení Thule se vztahuje pětiletá záruční doba. Všechny držáky Thule prošly bezpečnostními atesty, jejich montáž i demontáž je uživatelsky přijatelná i pro osoby, které s podobným připevňováním dosud neměly žádné zkušenosti. Usnadněte si cestu za bezpečnou dovolenou díky nosičům na kola!

Related posts

Na co nezapomenout při výběru garážových vrat?

svet zeny

Taxislužba je také o příjemném zážitku: toho si zákazníci cení nejvíce.

no-media.cz

Dopravní značení si můžete koupit či pronajmout za pár korun

no-media.cz